Informacja o przyznanych nagrodach

Szanowni Państwo,

Z nieukrywaną dumą i radością pragnę poinformować o tegorocznych nagrodach przyznanych przez Kuratora Oświaty, nagrodach dyrektora naszej placówki oraz nagrodach Prezydenta Miasta. Wyróżnienia te są wyrazem uznania dla zaangażowania, wkładu w rozwój edukacji oraz osiągnięć w pracy dydaktyczno-wychowawczej.

Nagrody Kuratora Oświaty

Nagrody Kuratora Oświaty zostały przyznane w uznaniu wybitnych osiągnięć w pracy dydaktyczno-wychowawczej oraz za działalność na rzecz rozwoju edukacji w naszym regionie.

Laureatami Nagród Łódzkiego Kuratora Oświaty w tym roku zostali:

mgr Katarzyna Miękina
mgr Beata Nawrocka
mgr Kamila Szczegodzińska

Nagrody Prezydenta Miasta Pabianic

Wyróżnienia te są przyznawane za wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie edukacji na terenie miasta Pabianice.
Laureatami nagród Prezydenta Pabianic w tym roku są:

mgr inż Krystyna Kucharek  /nagroda specjalna dla dyrektorów placówek/

mgr Aleksandra Sokołowska
mgr Małgorzata Szynk

Nagrody Dyrektora

Nagrody Dyrektora są wyrazem uznania dla zaangażowania w życie szkoły, wkładu w rozwój placówki oraz wyjątkowe osiągnięcia w pracy z uczniami.

Wyróżnienie nagrodami dyrektora w tym roku otrzymało 23 nauczycieli naszej placówki.

Serdecznie gratuluję wszystkim laureatom! Wasza praca, zaangażowanie i pasja są dla nas wszystkich źródłem inspiracji. Dziękuję za wkład w rozwój naszej szkolnej społeczności i życzę dalszych sukcesów zawodowych!

mgr inż. Krystyna Kucharek