E-Dziennik

Adres naszego dziennika:

Loginem jest adres e-mail podany wychowawcy,

hasło każdy ustala sam podczas pierwszego logowania.

Począwszy od roku szkolnego 2014/15 każdy Rodzic i Uczeń ma możliwość bezpłatnego dostepu do elektronicznego dziennika. Aby korzystać z tej możliwości należy podać wychowawcy klasy swój adres e-mail (inny dla rodzica i inny dla ucznia). Po wpisaniu przez wychowawcę przekazanych adresów e-mail do bazy danych każdy indwywidalnie w wolnej chwili, we własnym domu, musi ustalić swoje hasło do dziennika i dokonać pierwszego logowania.

Jak ustalić hasło i po raz pierwszy zalogować się do systemu UONET+?

♦ Proszę wpisać w przeglądarce (Firefox, Chrome, Internet Explorer) adres naszego dziennika https://uonetplus.vulcan.net.pl/pabianice. Wyśwetli się powitalna strona systemu.

♦ Kliknij przycisk „Zaloguj się”, a następnie – „Przywracanie dostępu”.

dziennik1

dziennik2

♦ W wyświetlonym oknie w polu edycyjnym wpisz znaki z obrazka widocznego ponad nim. Jeśli zestaw znaków na obrazku jest nieczytelny, możesz wygenerować następny obrazek klikając ikonę  „Zmień próbkę”. Następnie wprowadź adres e-mail i kliknij przycisk „Wyślij wiadomość”.

dziennik3

♦ Po kliknięciu przycisku „Wyślij wiadomość”, jeśli wpisałeś poprawne znaki, wyświetli się następująca informacja, a na podany przez Ciebie adres email zostanie wysłana informacja.

dziennik4

♦ Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać hasło.

dziennik5

♦ W oknie „Aktywacja konta” ponownie przepisz znaki z obrazka, wprowadź hasło, którego będziesz używał logując się do e-dziennika. Program podpowie Ci jakie warunki hasło musi spełniać. Po wpisaniu takiego samego hasła w obu polach, kliknij przycisk „Ustaw nowe hasło”.

dziennik6

♦ Po kliknięciu „Ustaw nowe hasło”, wyświetli się następująca informacja.

dziennik7

♦ Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.

USPRAWIEDLIWIANIE NIEOBECNOŚCI DZIECKA

1V

2V

3V

E-dziennik dla uczniów – informacje

Po zalogowaniu się na swoje konto w e-dzienniku możesz zobaczyć:

♦ swój aktualny plan lekcji,

♦ kiedy i z czego będziesz miał sprawdzian czy kartkówkę,

♦ zadania domowe jakie musisz odrobić w najbliższym czasie

♦ Masz także dostęp do informacji na temat:

♦ ocen jakie dostałeś,

♦ nieobecności, które musisz usprawiedliwić.

♦ Dowiesz się również z jakimi nauczycielami będziesz miał poszczególne lekcje:

Dzienniczek VULCAN. Instalacja i synchronizacja oraz korzystanie z aplikacji.