Wolontariat Szkolne Koło Caritas SP3 w Pabianicach w obchodach Dnia Papieskiego

Cieszymy się ogromnie, że nasze Szkolne Koło Caritas przy Szkole Podstawowej nr 3 w Pabianicach miało okazję wziąć udział w obchodach Dnia Papieskiego, które odbyły się w niedzielę, 15 października 2023 roku. To był wyjątkowy dzień, pełen wspólnego zaangażowania i miłości do innych ludzi.

W akcję zaangażowało się 48 uczniów naszej szkoły oraz 6 opiekunów, którzy pracowali nieustannie, aby uczynić ten dzień wyjątkowym i pełnym empatii.

Cele i znaczenie Dnia Papieskiego

Dzień Papieski to wyjątkowe święto, które upamiętnia pontyfikat św. Jana Pawła II i jego wkład w budowanie pokoju, miłości oraz troskę o innych. To także okazja do wsparcia różnych inicjatyw charytatywnych, takich jak Caritas, które pomagają potrzebującym na całym świecie. Nasze Szkolne Koło Caritas włączyło się w te obchody z wielkim entuzjazmem i zaangażowaniem.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom, wolontariuszom, nauczycielom i rodzicom, którzy wsparli nas podczas obchodów Dnia Papieskiego. Wasze zaangażowanie i dobroć sprawiły, że ten dzień był niezapomniany. Razem pokazujemy, że mała pomoc i miłość mogą zdziałać wielkie rzeczy.

Wszystkich zachęcamy do śledzenia naszych działań i wydarzeń na naszej stronie internetowej oraz mediach społecznościowych, ponieważ nasza działalność charytatywna nie kończy się na jednym dniu.

Dziękujemy za wsparcie i dołączcie do nas w naszych przyszłych inicjatywach.

Razem możemy nadal zmieniać świat na lepsze!