Życzenia z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej

Drodzy Nauczyciele, Pracownicy Edukacji oraz Uczniowie!

Z okazji Święta Komisji Edukacji Narodowej pragnę z całego serca przekazać najserdeczniejsze życzenia. Dziękuję każdemu Nauczycielowi za codzienną pracę, zaangażowanie i poświęcenie, dzięki którym możemy wspólnie budować przyszłość naszych uczniów. To dzięki Wam, drodzy Pedagodzy, każdego dnia w murach naszej szkoły rodzi się wiedza, pasja i inspiracja.

Dziękuję również pracownikom administracji i obsługi za ich cenny wkład w funkcjonowanie naszej placówki. Wspólnie tworzymy jedną wielką rodzinę, w której każdy ma niezastąpione miejsce.

Kochani Uczniowie,  jesteście przyszłością naszego społeczeństwa. Wasza ciekawość, determinacja i wytrwałość napawają nas dumą. Niech to Święto Komisji Edukacji Narodowej będzie dla Was źródłem motywacji do dalszego rozwoju, nauki i osiągania swoich celów. Życzę Wam, byście zawsze czerpali radość z nauki, rozwijali swoje talenty i pasje, i byście byli dumni z bycia częścią naszej szkolnej społeczności.

Niech Święto Komisji Edukacji Narodowej będzie dla nas wszystkich czasem refleksji nad ważnością edukacji, a także okazją do wyrażenia wdzięczności tym, którzy poświęcają swój czas, by kształcić i wychowywać kolejne pokolenia Polaków.

Z serdecznymi życzeniami,

mgr inż. Krystyna Kucharek