Podsumowanie konkursu Samorządu Uczniowskiego

Podsumowanie konkursu Samorządu Uczniowskiego na najciekawsze pojemniki do segregacji śmieci

Pod koniec września Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs ekologiczny polegający na przygotowaniu koszy do segregacji plastiku i papieru. W konkursie brały udział klasy IV – VIII. Uczniowie wykazali się dużą kreatywnością i zmysłem plastycznym, powstałe prace są bardzo interesujące i twórcze, mają nie tylko praktyczne zastosowanie, ale także stanowią estetyczne elementy wystroju pracowni. Miło nam poinformować, że I miejsce w tym konkursie zajęła klasa V c (wychowawca p. Renata Nowak), która wykonała pojemniki do pracowni B 6. Nagrodą jest „niepytajka” dla całej klasy, w wybranym przez klasę terminie.

Organizatorzy konkursu bardzo dziękują wszystkim uczestnikom za zaangażowanie, pomysłowość i chęć współpracy. Dzięki Wam nasza szkoła będzie świadomie segregowała śmieci i dbała o środowisko

Kosze zaprojektowane i wykonane przez uczniów z klasy VC /pracownia B6/