Ślubowanie uczniów klas pierwszych 10.10.2024 r.

10 października 2024 roku odbyło się UROCZYSTE ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH, którzy przygotowywali się do uroczystości starannie i z zaangażowaniem. Uczyli się wierszy, piosenek i tańców.

Do współpracy zostali zaproszeni uczniowie klas czwartych, którzy pomagali  młodszym kolegom i koleżankom w przygotowaniach oraz przeprowadzili wywiad z pierwszakami i zadawali im różne pytania i zagadki. Na koniec uznali, że młodsi uczniowie są gotowi by przyjąć ich w poczet uczniów naszej szkoły. Imprezę zakończył występ artystyczny, w którym wzięli udział wszyscy uczniowie klas pierwszych, czwartych oraz chór szkolny. Każdy pierwszoklasista otrzymał tego dnia dyplom oraz legitymację szkolną. Nagrodą za ogromny wkład pracy była piątkowa wycieczka do kina.

To był szczególny dzień również dla nauczycieli – DZIEŃ NAUCZYCIELA.  Uczniowie złożyli im życzenia, podarowali drobne upominki. W ten sposób podziękowali wychowawcom i nauczycielom za ich pracę, wsparcie i zaangażowanie.