Nowość w naszej szkole: kolorowe pufy dla wygodnego odpoczynku uczniów

Cieszymy się ogromnie z możliwości podzielenia się z Wami fantastyczną nowiną! Dzisiaj w naszej szkole pojawiły się nowe, kolorowe siedziska, które z pewnością zrobią furorę wśród uczniów. Zawdzięczamy je  hojności i zaangażowaniu Rady Rodziców. W sumie zakupiono 40 dużych puf oraz 40 małych, które teraz zdobią naszą szkołę na każdym piętrze. To nie tylko estetyczne urozmaicenie przestrzeni, ale także wygodne i funkcjonalne rozwiązanie, które z pewnością umili przerwy wszystkim uczniom.

Mamy nadzieję, że uczniowie docenią nowe siedziska i będą z nich korzystać z należytym szacunkiem. To ważne, abyśmy wszyscy mogli cieszyć się tym udogodnieniem jak najdłużej. Przypominamy również o odpowiedzialnym korzystaniu z nowego wyposażenia szkoły, dbając o to, aby pufy były zawsze czyste i zadbane.

Dziękujemy serdecznie Radzie Rodziców za ich zaangażowanie i wsparcie. Dzięki nim nasza szkoła staje się coraz bardziej przyjaznym miejscem dla nauki i wypoczynku. Życzymy wszystkim uczniom wygodnego odpoczynku na naszych nowych, kolorowych pufach!