Mistrzynie Powiatu w siatkówce

Mistrzostwo Powiatu w siatkówce dziewcząt

Nie zwalniają tempa siatkarki młodsze naszej szkoły! W rozegranych w hali SP13 Mistrzostwach Powiatu Pabianickiego zajęły pierwsze miejsce!
Tegoroczny turniej stał na bardzo wysokim poziomie. Nasze zawodniczki rozpoczęły go od wygranej w grupie z bardzo dobrze grającą drużyną z Dobronia. O zwycięstwie SP3 w tym spotkaniu zadecydował tie break. W drugim meczu nasze dziewczęta musiały uznać wyższość swoich rówieśniczek z SP Petrykozy. Podłamane przegraną awansowały jednak do półfinału turnieju, gdzie spotkały się z SP Lutomiersk. SP3 pokonała 2:0 drużynę gości po bardzo trudnym meczu. Finał był niezwykle emocjonujący. Dziewczęta z SP3 oddały pierwszego seta drużynie z Konstantynowa Łódzkiego. W drugim secie górą były nasze zawodniczki. O tytule Mistrza Powiatu decydował więc tie break. W nim lepsze okazały się siatkarki z naszej szkoły!
Pokonały w finale odwiecznego rywala, SP Konstantynów 2:1, zdobywając tym samym kolejny tytuł mistrzowski w tym roku szkolnym.
Nasze siatkarki awansowały do półfinału województwa łódzkiego, który rozegrany zostanie w hali SP13 w Pabianicach.