dyplom w konkursie InstaLogik

InstaLogik

Tytuł Laureata I miejsca na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 4 otrzymał Kacper Sokołowski z klasy 4A Szkoły Podstawowej nr 3 w Pabianicach!

W III finałowym etapie IV edycji trzyetapowego ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik 2022/23 wzięło udział 382 czwartoklasistów.

Wśród 478 uczniów z klas szóstych, znalazły się dwie szóstoklasistki z naszej szkoły.

Tytuł Laureata II miejsca na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 6. Najlepszy wynik w mieście Pabianice uzyskała Weronika Rzepkowska z klasy 6A Szkoły Podstawowej nr 3 w Pabianicach!

Tytuł Laureata III miejsca na szczeblu ogólnopolskim w kategorii klas 6. Drugi wynik w mieście Pabianice uzyskała Zofia Maciaszczyk z klasy 6C Szkoły Podstawowej nr 3 w Pabianicach!

III finałowy etap IV edycji ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Informatycznego InstaLogik 2022/23 przeprowadzono w dniu 18 marca 2023 r. Celem konkursu jest rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych młodzieży oraz propagowanie myślenia komputacyjnego.

Organizatorzy konkursu:

instaKod- nowoczesna platforma edukacyjna przeznaczona do nauki podstaw programowania i informatyki w klasach 4-8

Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie –  publiczna placówka doskonalenia nauczycieli.

Honorowi patroni:

Minister Edukacji i Nauki,

Wydział Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego

W konkursie

Serdecznie gratulujemy. Jesteśmy z Was dumni!