dyplom

Konkurs InstaLogik V edycja 2023/2024 zakończony!

InstaLogik to popularyzatorski konkurs matematyczno-informatyczny dla uczniów klas 4-8 SP.

Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do zmierzenia się z zadaniami logicznymi oraz prostymi zadaniami programistycznymi, które wprowadzają uczniów w świat programowania. W ogólności jego celem jest rozwijanie zainteresowań matematycznych i programistycznych młodzieży oraz propagowanie myślenia komputacyjnego.

Konkurs organizowany jest przez Placówkę Edukacji Informatyczno-Matematycznej InstaKod oraz Ośrodek Edukacji Informatycznej i Zastosowań Komputerów w Warszawie, publiczną placówkę doskonalenia nauczycieli.

Mamy oficjalne wyniki III etapu V edycji konkursu. W etapie finałowym wzięło udział ponad 3400 uczestników.

Nasi uczniowie sięgnęli po najwyższe miejsca!

Artur Nadskakulski           klasa 7B              Laureat I miejsca             Najlepszy wynik w województwie łódzkim

Weronika Rzepkowska   klasa 7A               Laureat II miejsca            Drugi wynik w województwie łódzkim

Adam Brych                          klasa 7B               Finalista na szczeblu ogólnopolskim

Zofia Maciaszczyk             klasa 7C               Finalista na szczeblu ogólnopolskim