phone, technology, mobile-869669.jpg

Konkurs – „Bezpieczni Dziadkowie – wnukom na zdrowie! Kodeks Bezpiecznych Zachowań”

Komenda Powiatowa Policji w Pabianicach organizuje konkurs „Bezpieczni Dziadkowie – wnukom na zdrowie! Kodeks Bezpiecznych Zachowań”. Przedsięwzięcie dedykowane jest dla uczniów szkół podstawowych. Masz zdolności plastyczne, pomysł i podzielasz pogląd, że należy chronić osoby starsze przed bezdusznym działaniem oszustów? Weź udział w konkursie i wygraj wspaniałe nagrody!

Komenda Powiatowa Policji w Pabianicach ogłasza konkurs dla uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych  powiatu pabianickiego pn. „Bezpieczni Dziadkowie – wnukom na zdrowie! Kodeks Bezpiecznych Zachowań”. Nadrzędnym celem przedsięwzięcia jest dotarcie do jak największego grona odbiorców – seniorów, narażonych na bezduszne działania oszustów, przez których niejednokrotnie tracą dorobek całego życia. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wykonanie pracy w formie książeczki. Przygotowany „kodeks”, którego przestrzeganie zapewni bezpieczeństwo seniorom, musi zawierać minimum 3 strony, o dowolnym formacie. Prace mogą być wykonane w dowolnej formie plastycznej.  Na zgłoszenia czekamy do 17 stycznia 2024 roku.  Oficjalne wręczenie nagród odbędzie się 22.01.2024 roku o godzinie 10.00 w Centrum Seniora w Pabianicach podczas obchodów dnia babci i dziadka z pabianicką Policją pod hasłem: „Bezpieczni dziadkowie – wnukom na zdrowie! Kodeks Bezpiecznych Zachowań”. Do wygrania jest 6 biletów na termy.
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu i do wzięcia udziału w naszym przedsięwzięciu.
sierż. szt. Agnieszka Jachimek