laureaci konkursu

I miejsce w konkursie filmowym dla uczniów z naszej szkoły

W dniu 8.12.2023 w sali koncertowej Akademii Muzycznej w Łodzi odbyła się uroczysta gala podsumowująca II Wojewódzki Konkurs Filmowy pn. „Kręci mnie mój zawód”, podczas której nagrody za uzyskanie I miejsca odebrali uczniowie z naszej szkoły: Adam Brych, Krzysztof Kromkowski i Artur Nadskakulski z klasy VII b. Chłopcy stworzyli film pt. „Życie – największy skarb. Ratownik medyczny”, który w kategorii szkół podstawowych spodobał się najbardziej. Organizatorem konkursu było Centrum Rozwoju Edukacji Województwa Łódzkiego w Łodzi, pod patronatem Marszałka Województwa Łódzkiego oraz Łódzkiego Kuratora Oświaty. Celem konkursu było m. in. promowanie pracy zawodowej jako źródła sukcesu osobistego, wskazanie możliwości zawodowych na rynku pracy, zachęcanie uczniów do świadomego planowania ścieżki kariery zawodowej. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Zdjęcia pochodzą ze strony www.lodzkie.pl