ETwinning

logomale

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Programowanie w SP3

programowanie

kodowanie copy

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

pilotaz programowania

l2

Projekty matematyczne

blok mat

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Wolontariat

wolontariat copy

KHDK PCK przy SP3

 

Koło Honorowych

Dawców Krwi PCK przy SP3

khdk 

Zaloguj się

dyskoteka andrzejkowa 2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA

Mimo, że za oknem śnieg i mgła, to w naszej szkole w dniu 24.11.2022 panowała gorąca atmosfera. Uczniowie wspaniale bawili się podczas Dyskoteki Andrzejkowej zorganizowanej przez Samorząd Uczniowski. Klasy I – III uczestniczyły w niej w godzinach dopołudniowych, natomiast dla starszych klas przewidziane były dwie tury: IV – V w godz. 15.30 – 17.30 i V – VIII w godz. 18.00 – 20.00. Podczas dyskoteki dla klas starszych w obu turach odbyły się konkursy „Mam talent”, gdzie chętni uczniowie prezentowali swoje umiejętności muzyczne, taneczne i nie tylko. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. W czasie dyskoteki uczniowie chętnie tańczyli parokrotnie belgijkę, co integrowało ich jeszcze bardziej. Na spragnionych i głodnych czekał prężnie działający sklepik. Frekwencja podczas dyskoteki była bardzo duża i z rozmów z uczniami na temat ich wrażeń po zabawie, okazuje się, że to chyba nie będzie ostatnia taka impreza w tym roku szkolnym. Ponownie okazało się, że najlepszym wodzirejem i didżejem jest p. Tadeusz Gęs, a w tym roku dołączył do niego także Marcin Socha, uczeń klasy VIII f. Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego serdecznie dziękują:

- Dyrekcji za pomoc i wsparcie w organizacji dyskoteki,

- Nauczycielom za opiekę nad uczniami podczas wyznaczonych dyżurów,

- Dziewczętom z kl. VII c i VIII c za przygotowanie pięknych dekoracji na sali      
             gimnastycznej oraz prowadzenie sklepiku,

- Uczniom, którzy zadbali o czystość po zakończonej dyskotece,

- Wszystkim uczestnikom za bezpieczną i świetną zabawę.

 

2022 dyskoteka1

 

2022dyskoteka3

 

2022dyskoteka2

Projekty: Unijne, rządowe, granty

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

e-mail: sekretariat@sp3pabianice.pl

Informacje dot. przetwarzania
danych osobowych (.PDF 217 KB)

Inspektor ochrony danych
Sylwester Krawczyk
e-mail: sylwester.krawczyk@outsourcing-iod.pl

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania