ETwinning

logomale

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Programowanie w SP3

programowanie

kodowanie copy

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

pilotaz programowania

l2

Projekty matematyczne

blok mat

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Wolontariat

wolontariat copy

KHDK PCK przy SP3

 

Koło Honorowych

Dawców Krwi PCK przy SP3

khdk 

Zaloguj się

RAJD PIESZY Z OKAZJI DNIA DZIECKA


W dniu 1 czerwca odbył się rajd pieszy – połączony z obchodami Dnia Dziecka. Wzięli w nim udział uczniowie ze wszystkich klas I- VIII. Uczestnicy musieli pokonać wyznaczoną przez Panią Dyrektor trasę oraz wykonać zadania przygotowane przez opiekunów Samorządu Uczniowskiego. Dzięki Radzie Rodziców przy SP3 każdy uczestnik otrzymywał na drogę wodę mineralną i batonik. Trasa biegła ulicami osiedla Bugaj, obok kąpieliska „Lewityn”, następnie przez łąki i lasek miejski do szkoły. Rajd łączył w sobie elementy edukacji, wypoczynku, rekreacji i dobrej zabawy. Zadania dotyczyły wiedzy o najbliższej okolicy i ogólnej orientacji w środowisku. Można było zabłysnąć wiedzą lub talentem muzycznym. Potwierdzeniem wykonania zadań były zdjęcia i filmiki nakręcone i przesłane do szkoły przez wychowawców/ opiekunów grup oraz zbiory przyrody nieożywionej (kamyki, liście, trawy) spełniające wskazane w instrukcjach wymogi. Konkurencje przyniosły dzieciom wiele radości i śmiechu. Dzieci, zwłaszcza uczniowie klas młodszych wykazały się dużą dbałością o środowisko, zbierając podczas wędrówki porzucone w lesie lub na drodze śmieci.

Rajd22 1

Rajd22 2

Rajd22 3

Rajd22 6

 

Projekty: Unijne, rządowe, granty

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

e-mail: sekretariat@sp3pabianice.pl

Informacje dot. przetwarzania
danych osobowych (.PDF 217 KB)

Inspektor ochrony danych
Sylwester Krawczyk
e-mail: sylwester.krawczyk@outsourcing-iod.pl

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania