Programowanie w SP3

programowanie

kodowanie copy

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

ETwinning

logomale

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Projekty matematyczne

blok mat

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Wolontariat

wolontariat copy

KHDK PCK przy SP3

 

Koło Honorowych

Dawców Krwi PCK przy SP3

khdk 

E-Podręczniki

e-podręczniki dla wszystkich klas

Lepsza Szkoła

ls

Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Święto Komisji Edukacji Narodowej

dzień wolny od zajęć dydaktycznych
Wystawienie ocen półrocznych

:)
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Zebrania

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 15 - 17.11.2016 r.
Zebrania półroczne

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 10 – 12.01.2017 r.
Ferie zimowe

FERIE 16 - 28 stycznia
Ferie wiosenne

Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Zebrania

godz.18.00
Zebrania

zebrania kl. IV – VI, godz.18.00
Zakończenie roku szkolnego. Rada Plenarna cz. 2

Klasy I - VI
Wystawienie propozycji ocen końcoworocznych

:)
Ferie wiosenne

ferie wiosenne 13 - 18 kwietnia
Rada Klasyfikacyjna

II półrocze
Rada Plenarna

cz.I
Rada Klasyfikacyjna

I półrocze
Rada Plenarna

I półrocze
Wystawienie propozycji ocen za I półrocze

:)
Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Zaloguj się

Mój smartfon, mój mały świat - klikam z głową

logo klikam z glowa


 

                            DYREKCJA

                            mgr Waldemar Flajszer - dyrektor
                            dr Marzenna Majchrzak - zastępca dyr. kl. I-III
                            mgr inż. Krystyna Kucharek - zastępca dyr. kl. IV - VI


NAUCZYCIELE


1. mgr Brzozowska - Kłys Jolanta /matematyka, informatyka/
2. mgr Budziński Wojciech /plastyka/
3. mgr Bujacz Anna /matematyka, informatyka/
4. mgr Cymerman Grzegorz /technika, w-f/
5. mgr Czekalski Marek /w-f/
6. mgr Denuszek - Sroka Dobrosława /nauczanie zintegrowane/
7. mgr Fibiger Dorota /język polski/
8. mgr Flajszer Waldemar /historia/
9. mgr Gęs Tadeusz /religia/
10. mgr Gocałek Grażyna /nauczanie zintegrowane/
11. mgr Gralak Ewa /w-f/
12. mgr Grzywala Dagmara /język polski/
13. mgr Hanke Ewa /bibliotekarz/
14. mgr Jarecka Mariola /język polski/
15. mgr Jarek Anna /religia/
16. mgr Jarzyńska Agnieszka /nauczanie zintegrowane/
17. mgr Kapucińska Aleksandra /nauczanie zintegrowane/
18. mgr Karaszkiewicz Aleksandra /nauczanie zintegrowane/
19. mgr Kaszowska Ewa /język angielski w kl. I-III/
20. mgr Krotowska Mirosława /przyroda/
21. mgr Kubiak Maria /język polski, wychowanie do życia w rodzinie/
22. mgr inż. Kucharek Krystyna /zastępca dyrektora, przyroda/
23. mgr Kulas Halina /nauczanie zintegrowane/
24. mgr Kurasiewicz Aleksandra /nauczanie zintegrowane/
25. mgr Lewandowska Dorota /w-f/
26. mgr Łacwik - Pierzchała Elżbieta /muzyka/
27. mgr Łondka Milena /nauczanie zintegrowane/
28. mgr Mackiewicz Joanna /nauczanie zintegrowane/
29. mgr Majchrzak Marzenna /zastępca dyrektora, nauczanie zintegrowane/
30. mgr Malinowska Dorota /pedagog/
31. mgr Miękina Katarzyna /kierownik świetlicy/
32. mgr Nawrocka Beata /nauczanie zintegrowane/
33. mgr Nawrot - Kamińska Jolanta /świetlica terapeutyczna/
34. mgr Nowaczyk Gabriela /język angielski/
35. mgr Nowak Renata /informatyka, matematyka/
36. mgr Omielczenkow - Cieśliczko Magdalena /język niemiecki/
37. mgr Połosak Małgorzata /świetlica/
38. mgr Rybak Katarzyna /bibliotekarz/
39. mgr Rybusiewicz Lucyna /język angielski/
40. mgr Sadłowska Maria /matematyka/
41. mgr Saleta - Antol Edyta /historia/
42. mgr Sapińska Elżbieta /nauczanie zintegrowane/
43. mgr Sikora Zofia /matematyka, świetlica/
44. mgr Sobczak Danuta /przyroda/
45. mgr Sobutkowska Ewa /język polski/
46. mgr Starzyńska - Kloze Anna /nauczanie zintegrowane/
47. mgr Stefańczyk Alicja /w-f/
48. mgr Stępień Edyta /świetlica/
49. mgr Szczegodzińska Kamila /matematyka/
50. mgr Szmidt - Pawłowska Anna /przyroda/
51. mgr Szynk Małgorzata /nauczanie zintegrowane/
52. mgr Szynkiewicz Małgorzata / świetlica-wychowawca /
53. mgr Tołoczko Anita /język angielski/
54. mgr Tomaszewska Dorota /historia/
55. mgr Urbańska Krystyna /w-f/
56. mgr Woszczak Krzysztof /religia/
57. Wróbel Aneta /język angielski/
58. mgr Wrzos - Grzanka Justyna /nauczanie zintegrowane/
59. mgr Wucke Jolanta /nauczanie zintegrowane/

l2

logomisztrzowkodowania

Projekty: Unijne, rządowe, granty

Kontakt

Informacje dot. przetwarzania
danych osobowych

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

e-mail:sekretariat@sp3pabianice.pl

Inspektor ochrony danych
Sylwester Krawczyk
e-mail: sylwester.krawczyk@outsourcing-iod.pl

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania