pisanki3 

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy Samorząd Uczniowski przygotował dla uczniów klas IV – VI zabawę pt. „Poszukiwanie pisanek”. W dniu 06.04 w godzinach wieczornych na terenie I i II piętra zostały poukrywane kolorowe jajeczka z papieru. W piątek 07.04 już od rana uczniowie zaczęli poszukiwać kolorowych pisanek. Szczęśliwcy, którym udało się je znaleźć, zgłaszali się do pokoju pedagogów szkolnych, gdzie mieli za zadanie odpowiedzieć na pytania związane ze zbliżającymi się świętami. Dopiero wtedy otrzymywali słodkie nagrody. Niestety okazało się, że wielu uczniów nie zna tradycji wielkanocnych i słodycze otrzymywali również ci, którzy nie znaleźli pisanek, ale odpowiedzieli poprawnie na pytania.

pisanki1

pisanki2

Ze względu na duże zainteresowanie i silne emocje towarzyszące tej zabawie, z pewnością będzie ona kontynuowana w następnych latach.

 

 

 

 

 

 

Zapisz

Projekty: Unijne, rządowe, granty

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

e-mail: sekretariat@sp3pabianice.pl

Informacje dot. przetwarzania
danych osobowych (.PDF 217 KB)

Inspektor ochrony danych
Sylwester Krawczyk
e-mail: sylwester.krawczyk@outsourcing-iod.pl

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania