Już tradycją stało się, że pieski ze schroniska, którymi opiekują się uczniowie naszej szkoły szybko znajdują nowy dom i kochających właścicieli. Tak też stało się z Rudim, z czego bardzo się cieszymyŚmiech.

Dlatego nie zważając na ferie, ekipa z naszej szkoły pod wodzą pań Oli Karaszkiewicz i Eli Sapińskiej udała się do schroniska, aby otoczyć opieką kolejnego czworonoga.

Przedstawiamy Wam szczęśliwca, którym jest roczny czarny labrador. Został on znaleziony 27 grudnia 2014 roku na jednej z pabianickich ulic. Prawdopodobnie został porzucony przez właścicieli i skazany na niepewny los. Na szczęście trafił do schroniska, a teraz pod naszą opiekę i miejmy nadzieję, że tak jak nasi poprzedni podopieczni, szybko znajdzie kochający dom.

Piesek jest bardzo ruchliwy, wesoły, pani Ola nie nadążała ze zrobieniem mu zdjęcia, tak szybko uciekał z kadru aparatu Śmiech.

Nie ma jeszcze imienia, dlatego ogłaszamy konkurs. Każdy może po feriach zanieść propozycję imienia dla pieska do pracowni A 4 do pani Oli Karaszkiewicz. Następnie 10 wybranych propozycji zamieścimy na stronie internetowej szkoły i będzie można głosować na najlepszą według Was.

Nasz pies otrzyma oczywiście „zwycięskie" imię.

Zachęcamy do wspólnej zabawy i przypominamy, że cały czas trwa zbiórka karmy, makaronów, kaszy, ryżu i akcesoriów dla piesków. Pomagajmy razem Śmiech

 

Zgłoszone propozycje imion znajdują się

w panelu po prawej stronie.

ZAGŁOSUJ!

Głosowanie trwa do piątku, 6 marca 2015 r. godz. 22.00


/info. E. Kaszowska foto. A. Karaszkiewicz/