WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH
ROK SZKOLNY 2017-18
KLASY IV – VII
         
Lp. Nazwisko i imię Sala Termin zajęć Rodzaj zajęć pozalekcyjnych
1 Saleta-Antol Edyta C9 Czw. 15.35 – 16.20 zajęcia wyrównawcze z historii kl. VII
Czw. 8.00 – 8.45 zajęcia rozwijające z historii kl. VII
świetlica wspierająca (wt)
2 Woszczak Krzysztof Sala religijna Pn. 13.45 – 14.30 Caritas kl. VI – VII
świetlica wspierająca (czw.)
3 Tadeusz Gęs Sala religijna Śr. 13.45 – 14.30 Caritas kl.
świetlica wspierająca (pn.)
4 Fibiger Dorota C6 Wt. 14.40 – 15.25 zajęcia wyrównawcze z j. pol. kl. VI b
C9 Pt. 8.00 – 8.45 zajęcia rozwijające z j. polskiego kl. VI b
świetlica wspierająca (pt)
5 Grzywala Dagmara C11 Wt. 14.40 – 15.25 koło dziennikarskie kl. VII
Wt. 13.45 – 14.30 zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl. VI e
Wt. 8.00 – 8.45 zajęcia wyrównawcze z. j. polskiego kl. VII
świetlica wspierająca (czw.)
6 Kubiak Maria B1 Czw. 15.35 – 16.20 zajęcia wyrównawcze z j. pol. kl. VI a, b, d
B 2 Wt. 14.40 – 15.25 koło zajęcia rozwijające recytatorskie kl. V a, b, d
7 Jarecka Mariola C7 Wt. 15.35 – 16.20 zajęcia wyrównawcze z j. pol. kl. V a, c
świetlica wspierająca (wt)
8 Topolska Elżbieta Wt. 15.35 – 16.20 koło teatralne
C 6 świetlica wspierająca (śr x2)
Brzezińska Małgorzata C 6 Wt. 14.40 – 16.20 zajęcia teatralne kl. IV
9 C11 Czw. 8.00 – 8.45 zajęcia dla dyslektyków kl. IV
świetlica wspierająca (wt)
10 Nowaczyk Gabriela C10 Śr. 14.40 – 15.25 zajęcia rozwijające z j. ang. kl. V
Śr.8.00 – 8.45 koło, zajęcia wyrównawcze j. ang. kl. V, VI
11 Tołoczko Anita C 8 Pn. 15.35 – 16.20 zajęcia wyrównawcze z j. ang. kl. V
Wt. 15.30 – 16.20 zajęcia wyrównawcze z j. ang. kl. VII
świetlica wspierająca (śr)
12 Biegańska Klaudia B11 Pn. 14.40 – 16.20 koło j. ang. - „Śpiewamy po angielsku” kl. IV- VII
Czw. 14.40 – 15.35 zajęcia wyrównawcze j. ang. kl. IV
C 7 świetlica wspierająca (śr)
13 Wróbel Aneta Św. czyt. Czw. 8.55 – 9.40 zajęcia wyrównawcze j. ang.IV a, c
B2 Wt. 8.00 – 8.45 zajęcia wyrównawcze j. ang. IV b, d
Sala klas I - III Czw. 12.50 – 13.35 zajęcia rozwijające z j. ang. kl. IV
świetlica wspierająca (śr)
14 Iwona Olczak - Wieczorek B 2 Czw. 14.30– 15.15 zajęcia wyrównawcze z j. ang. kl. VI
świetlica wspierająca (pn)
15 Strzelecka Anna C 1 Czw. 13.45 – 14.30 zajęcia wyrównawcze z j. ang. kl. IV, V
Czw. 14.40 – 15.25 zajęcia rozwijające z j. ang. kl. IV, V
świetlica wspierająca (śr)
16 Kopka Aleksandra C 12 Pn. 14.40 – 15.25 zajęcia wyrównawcze j. ang. kl. VII a
B 9 Wt. 13.45 – 14.30 zajęcia wyrównawcze z j. ang. w kl. I – III
17 Madaliński Tomasz C 9 Wt. 15.35 – 16.20 koło j. niemieckiego kl. VII
C 8 Czw. 14.40 – 15.25 zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego kl. VII
świetlica wspierająca (pt)
18 Brzozowska-Kłys Jolanta B5 Śr. 8.00 – 8.45 koło matematyczne kl. V
B 5 Wt. 13.45 – 14.30 zajęcia wyrównawcze kl. V
świetlica wspierająca
19 Kozak Joanna B10 Śr. 14.40 – 15.25 zajęcia rozwijające kl. IV – VII
B 10 Śr. 15,35 – 16.20 zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. IV – VII
świetlica wspierająca (pn)
20 Nowak Renata B4/B11 Czw. 8.00 – 8.45 koło – robotyka z matematyką kl. VI e, c
B 11 Wt. 13.45-14.30 programowanie na matematyce kl. IV g, a
B 11 Pt. 13.45 – 14.30 zajęcia rozwijające kl. IV a, b, g
21 Szczegodzińska Kamila B6 Czw. 12.50 – 13.35 zajęcia matematyczne rozwijające kl. V b innowacja
Czw. 8.00 – 8.45 zajęcia rozwijające kl. VI a, VII
Pt. 8.00 – 8.45 zajęci wyrównawcze kl. VI
Śr. 14.30 – 15.25 zajęcia rozwijające dla kl. VII – wykorzystanie technologii informacyjnej do nauki matematyki „Matlandia”.
22 Ruszer Izabela Sala kl. I – III Wt. 12.50 – 13.35 zajęcia wyrównawcze kl. IV
B 10 Czw. 13.45 – 14.30 zajęcia matematyczna rozwijające dla kl. IV
świetlica wspierająca (pn)
23 Krotowska Mirosława B 6 Pn. 13.45 – 14.30 zajęcia wyrównawcze z przyrody kl. IV i V
świetlica wspierająca (śr, pt)
24 Kusiak Anna B 2 świetlica wspierająca (czw., wt.)
25 Szplit Agata świetlica wspierająca (czw., pt x2)
Pt. 13.45 – 14.30 zajęcia przyrodnicze dla klas IV
26 Sobczak Danuta B3 Wt. 14.40 – 15.25 zajęcia wyr. /koło przyrodnicze kl. VI
Pt. 14.40 – 15.25 zajęcia wyrównawcze z przyrody kl. V
świetlica wspierająca (czw.)
27 Leżanska Iwona C1 Śr. 13.45 – 14.30 zajęcia wyrównawcze/koło z fizyki kl. VII
28 Worach – Kapitułka Grażyna B 1 Pt. 14.40 – 15.25 zajęcia rozwijające /wyrównawcze z geografii kl. VII
świetlica wspierająca (wt.)
29 Cymerman Grzegorz Pt. 13.45 – 14.30 zajęcia szachowe kl. IV
świetlica wspierająca (czw.)
Pn. 13.35 – 14.30 tenis stołowy
30 Rosiak Grażyna B 4 Czw. 14.40 – 16.10 zajęcia wyrównawcze/rozwijające z informatyki
kl. IV – V
31 Kucharek Wojciech B 4 Śr. 14.40 – 16.10 zajęcia wyrównawcze/rozwijające z informatyki
kl. VI – VII
świetlica wspierająca (pt)
32 Nowak Joanna Sala Gim Czw. 14.40 – 16.20 zajęcia z tenisa stołowego/ogólnorozwojowe kl. IV
33 Gralak Ewa Sala Gim Pn/Wt. 15.30 – 17.00 SKS mini piłka koszykowa chł. /BRD V – VII
świetlica wspierająca (pn)
34 Czekalski Marek Sala Gim Śr. 14.40 – 15.25 zajęcia sportowe dla kl. IV
Śr. 15.25 – 16.20 SKS, zajęcia ogólnorozwojowe chł. kl. V
Świetlica wspierająca (pt.)
35 Urbańska Krystyna Sala Gim Pn. 15.30 – 17.00 SKS piłka siatkowa dz. kl. VII
świetlica wspierająca (czw)
36 Stefańczyk Alicja Sala Gim Czw. 14.30 – 16.00 koszykówka dziewcząt kl. IV
Pn. 14.40 – 15.25 zajęcia sportowe dla kl. IV
37 Rosiński Michał Sala Gim Pt. 15.35 – 17.00 siatkówka chłopców (dziewcząt?) kl.VI - VII
38 Wyrwa Jarosław Sala Gim Czw. 13.45 – 14.30 gimnastyka korekcyjna kl. IV
Pn. 13.45 – 14.30 zajęcia szachowe
39 Hanke Ewa - zajęcia świetlicowe (pn, wt.)
40 Rybak Katarzyna - zajęcia świetlicowe (śr, czw., pt.)
41 Dzwonnik Urszula B 5 Pn. 8.00 – 8.45 zajęcia rozwijające z historii kl. V
42 Budziński Wojciech C 2 Wt. 15.35 – 17.00 zajęcia plastyczne dla kl. IV
Czw. 8.00 – 8.45 zajęcia wychowawcze kl. IV J
świetlica wspierająca (pn)
43 Tomaszewska Małgorzata B 10 Wt. 13.45 – 14.30 zajęcia plastyczne kl. IV
44 Ceglarek Anita C3 Pn. 15.35 – 17.00 chór (x2)
świetlica wspierająca ( czw.)
45 Malinowska Dorota Sala terapeut. Śr. 11.50 – 12.35 terapia pedagogiczna kl. IV d
Pt.13.45 – 14.30 terapia pedagogiczna kl. IIf
świetlica wspierająca (śr, )
Wt. 15.35 – 16.20 koło teatralne kl. VII
46 Zbierkowska – Madej Justyna Sala terapeut. Pn. 13.35 – 14.35 zajęcia socjoterapeutyczne kl. IV – VI
Wt. 14.35 – 15.35 zajęcia socjoterapeutyczne kl. I – III
zajęcia wspomagające – świetlica (pn., wt.,)

Projekty: Unijne, rządowe, granty

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

e-mail: sekretariat@sp3pabianice.pl

Informacje dot. przetwarzania
danych osobowych (.PDF 217 KB)

Inspektor ochrony danych
Sylwester Krawczyk
e-mail: sylwester.krawczyk@outsourcing-iod.pl

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania