Dotacja II


 

 

MOJA WYMARZONA EKOPRACOWNIA - II edycja konkursu organizowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

 

Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach uczestniczyła w Konkursie „Moja wymarzona ekopracownia" zorganizowanym w 2013 r. przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Przyznane środki finansowe pozwoliły na gruntowną modernizację istniejącej już pracowni przyrodniczej B11. Wartość ogólna projektu wynosiła: 31 759,00 zł w tym 28 269,00 zł w ramach dotacji z WFOŚiGW w Łodzi.

Projekt obejmował

  •  modernizację pracowni zostały odnowione ściany, wymieniono oświetlenie sufitowe na energooszczędne
  •  zakup elementów wyposażenia pracowni ławek, krzeseł, biurka, mebli, stojaków do map, tablice korkowe i tablica sucho ścieralna
  •  zakup sprzętu komputerowego, tablicy interaktywnej i pilotów do przeprowadzania testów, urządzenia wielofunkcyjnego, głośników
  •  zakup pomocy dydaktycznych dla uczniów m.in.: mikroskop cyfrowy, model układu słonecznego, kompasy.

 

tablica

DSC03371

DSC03361

szafki

DSC03360

DSC03377

DSC03365

DSC03360

DSC03367

 

WP_000388

 

WP_000389

 

 

 

 

 


 

Dotacja I

 

 

 

LOGO_WFOIGW

Szkoła Podstawowa nr 3 w Pabianicach uczestniczyła w Konkursie „Moja wymarzona ekopracownia” zorganizowanym w 2012r. przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Została jednym z laureatów. Przyznane środki finansowe pozwoliły na gruntowną modernizację istniejącej już pracowni przyrodniczej B3.  

Zostały odnowione ściany, wymieniono oświetlenie sufitowe na energooszczędne, założono roletki okienne, zakupiono nowe meble, stojaki na mapy, mikroskopy, globusy, plansze dydaktyczne, tablice korkowe i sucho ścieralną, programy komputerowe o treści przyrodniczej i ekologicznej, laptop, urządzenie wielofunkcyjne oraz projektor i tablicę interaktywną.

 

 

 

 

Nowe sprzęty i urządzenia sprawiają, że przebywanie w nowoczesnej pracowni jest przyjemniejsze, a nauczanie i uczenie się bardziej efektywne.

 

 

 

 

Projekty: Unijne, rządowe, granty

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

e-mail: sekretariat@sp3pabianice.pl

Informacje dot. przetwarzania
danych osobowych (.PDF 217 KB)

Inspektor ochrony danych
Sylwester Krawczyk
e-mail: sylwester.krawczyk@outsourcing-iod.pl

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania