pck2

Akcje charytatywne Szkolnego Koła PCK- kartka walentynowa i wielkanocny zajączek

14 lutego2017 r. Szkolne koło PCK działające pod opieką p. Aleksandry Kapucińskiej zorganizowało akcję sprzedaży kart walentynkowych wykonanych przez uczniów klasy IId . Ze sprzedaży kart uzyskano 100zł. Pieniądze zostały przeznaczone na dofinansowanie obiadów szkolnych uboższym uczniom.

6 i 7 kwietnia 2017r. SK PCK zorganizowało kolejną akcję charytatywną, tym razem była to sprzedaż zajączków i kurek, czyli ozdób wielkanocnych wykonanych przez uczniów klas IId i Vc. Z akcji uzyskano 110 zł, które zostały przeznaczone na pomoc dla chorego chłopca z naszej szkoły.

pck1

W obu akcjach sprzedażą zajęli się uczniowie kl.II d.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wsparli nasze akcje.

Opiekun SK PCK: Aleksandra Kapucińska