caritas

W dniach 11, 12 i 13 grudnia 2015 roku w marketach Biedronka oraz Carrefour nasi uczniowie pod opieką nauczycieli oraz dorosłych wolontariuszy z Parafialnych zespołów Caritas brali udział w zbiórce żywności. Zebraliśmy 50 kartonów żywności. Produkty te w najbliższych dniach trafią przez parafialne Zespoły do domów najuboższych uczniów naszej szkoły. Dzięki współpracy z pedagogiem szkoły panią Dorotą Malinowską precyzyjnie będziemy mogli pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują. Dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom oraz nauczycielom za pomoc w przeprowadzeniu tej zbiórki.

 

 

Zespół Caritas

 

 

 

Projekty: Unijne, rządowe, granty

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

e-mail: sekretariat@sp3pabianice.pl

Informacje dot. przetwarzania
danych osobowych (.PDF 217 KB)

Inspektor ochrony danych
Sylwester Krawczyk
e-mail: sylwester.krawczyk@outsourcing-iod.pl

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania