3.12 21015r odbyła się w restauracji Impresja w Pabianicach uroczysta gala z okazji 10-lecia Międzynarodowego Dnia Wolontariusza. Na tę galę została zaproszona również nasza szkoła. Dwoje uczniów z naszej szkoły zostało wyróżnionych w plebiscycie na najlepszego wolontariusza. Są to Magdalena Długosz i Szymon Bojanowski z klasy VD. Na gali dzieci pojawiły się ze swoimi rodzicami i opiekunem Szkolnego Koła Caritas Tadeuszem Gęsem. Dzieci otrzymały gratulacje od prezydenta miasta i wartościowe bony.

 

gala1

 

gala2

 

 

/tekst i foto p. T. Gęs/

 

 

 

 

 

 

Projekty: Unijne, rządowe, granty

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

e-mail: sekretariat@sp3pabianice.pl

Informacje dot. przetwarzania
danych osobowych (.PDF 217 KB)

Inspektor ochrony danych
Sylwester Krawczyk
e-mail: sylwester.krawczyk@outsourcing-iod.pl

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania