W dniu 1.12 2015 roku w naszej szkole odbyła sie druga edycja konkursu z wiedzy o życiu Św. Brata Alberta Chmielowskiego. Konkurs ten organizowany jest przez Szkołę Podstawową nr 3 , Urząd Miasta Pabianic oraz Towarzystwo Pomocy Brata Alberta. W konkursie uczestniczyło 6 szkół z terenu naszego miasta. Konkurs miał charakter testu z wiedzy o życiu świętego. W jury konkursu zasiedli: ks. Grzegorz Kowalski, Tomasz Stankiewicz prezes Towarzystwa Pomocy Brata Alberta oraz katecheta Tadeusz Gęs. Konkurs wygrała Szkoła Podstawowa nr 9. Rywalizacje uświetniły występy szkolnego chóru „Kopernik” pod batutą pani dyrygent Anity Ceglarek oraz żywa maskotka Skoku Stefczyka, która rozdawała balony i kołatki.

 

konkurs1

 

konkurs2

 

konkurs3

 

 

 

/informację oraz zdjecia nadesłał p. T. Gęs/

 

 

 

 

 

 

 

Projekty: Unijne, rządowe, granty

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

e-mail: sekretariat@sp3pabianice.pl

Informacje dot. przetwarzania
danych osobowych (.PDF 217 KB)

Inspektor ochrony danych
Sylwester Krawczyk
e-mail: sylwester.krawczyk@outsourcing-iod.pl

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania