Nawigacja

 

Programowanie w SP3

programowanie

kodowanie copy

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

ETwinning

logomale

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Projekty matematyczne

blok mat

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Świetlica szkolna

 

Wolontariat

wolontariat copy

KHDK PCK przy SP3

 

Koło Honorowych

Dawców Krwi PCK przy SP3

khdk 

E-Podręczniki

e-podręczniki dla wszystkich klas

e-book GWO /Matematyka/

e-booki Nowej Ery

Lepsza Szkoła

ls

Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Święto Komisji Edukacji Narodowej

dzień wolny od zajęć dydaktycznych
Wystawienie ocen półrocznych

:)
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Zebrania

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 15 - 17.11.2016 r.
Zebrania półroczne

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 10 – 12.01.2017 r.
Ferie zimowe

FERIE 16 - 28 stycznia
Ferie wiosenne

Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Zebrania

godz.18.00
Zebrania

zebrania kl. IV – VI, godz.18.00
Zakończenie roku szkolnego. Rada Plenarna cz. 2

Klasy I - VI
Wystawienie propozycji ocen końcoworocznych

:)
Ferie wiosenne

ferie wiosenne 13 - 18 kwietnia
Rada Klasyfikacyjna

II półrocze
Rada Plenarna

cz.I
Rada Klasyfikacyjna

I półrocze
Rada Plenarna

I półrocze
Wystawienie propozycji ocen za I półrocze

:)
Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Zaloguj się

Mój smartfon, mój mały świat - klikam z głową

logo klikam z glowa

 

Morskie Opowieści

              20150528_133549

              20150528_133539

Wyniki XIV Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Morskie Opowieści"

W Pałacu Młodzieży w Gdańsku odbyło się posiedzenie komisji oceniającej XIV Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży "Morskie Opowieści". Na konkurs nadesłano 951 prac z różnych typów przedszkoli, szkół i placówek wychowania pozaszkolnego z całej Polski. Jury oceniając prace brało pod uwagę: indywidualne, oryginalne potraktowanie tematu, bogaty i różnorodny warsztat pracy oraz estetykę wykonania. Komisja w składzie:
Piotr Budziszewski - artysta plastyk, kierownik działu malarstwa w Zespole Szkół Plastycznych w Gdyni Orłowie,
dr Łukasz Butowski- artysta grafik, Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku,
Monika Golenko - pracownik Działu Edukacji w Centralnym Muzeum Morskim w Gdańsku.

Jury przyznało 16 pierwszych nagród równorzędnych, 26 wyróżnień w pięciu kategoriach wiekowych i 22 kwalifikacje do wystawy.

KATEGORIA WIEKOWA 4- 6 LAT
NAGRODY:

Amelia Wałczyk, Niepubliczne Przedszkole "Przyjaciele Puchatka", Borkowo n-l Marlena Zagraba

Pola Momont, Pałac Młodzieży, Gdańsk n-l Małgorzata Strożek

Alan Zelewski, Szkoła Podstawowa Nr 3, Władysławowo n-l Wioleta Maziarz

WYRÓŻNIENIA:

Piotr Rabiasz Kamiński, Tatrzańskie Centrum Kultury i Sportu "Jutrzenka", Zakopane n-l Hanna Topa

Krzysztof Skwarnecki, Szkoła Podstawowa Nr 3, Pabianice n-l Małgorzata Szynkiewicz

Olaf Michalski, Niepubliczne Przedszkole "Przyjaciele Puchatka", Borkowo n-l Marlena Zagraba

Zofia Bugajewska, Fundacja Kultury i Sportu "Prawobrzeże", Szczecin n-l Małgorzata Wrzosińska

 Patryk Madziar, Niepubliczne Przedszkole "Przyjaciele Puchatka", Borkowo n-l Katarzyna Podbierewska

http://www.palacmlo.internetdsl.pl/konkursy_morskie2015_wyniki.html

     New_Image2_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

     New_Image1_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy

Zajęcia prowadziła p.Małgorzata Szynkiewicz.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Opracowanie: Katarzyna Miękina – kierownik świetlicy szkolnej.

 

 

l2

logomisztrzowkodowania

Projekty: Unijne, rządowe, granty

Kontakt

Informacje dot. przetwarzania
danych osobowych

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

e-mail:sekretariat@sp3pabianice.pl

Inspektor ochrony danych
Sylwester Krawczyk
e-mail: sylwester.krawczyk@outsourcing-iod.pl

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania