Eduklejka. pl – Ogólnopolski Konkurs Plastyczny

           DSC08237   DSC08238

           DSC08240   DSC08241

           DSC08239   DSC08242

           DSC08243   DSC08244

          DSC08245   DSC08246

          DSC08247   DSC08248

          DSC08249   DSC08250

ORGANIZATOR KONKURSU: Centrum Rozwoju i Profilaktyki Na Pojutrze zaprosił dzieci z całej Polski do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pod nazwą „Eduklejka".

CO TO JEST EDUKLEJKA: to naklejka obrazująca dowód uznania, aprobaty za postawę, wiedzę lub umiejętności warte pochwały.

TEMATYKA KONKURSU: zaprojektowanie naklejki, składającej się z obrazu graficznego oraz krótkiego pisemnego komunikatu spójnego z grafiką, które będą opisywały dowód uznania, aprobaty za postawę, wiedzę lub umiejętności warte pochwały.

CELE KONKURSU: doskonalenie umiejętności społecznych dzieci, zachęcenie do udzielania komunikatów zawierających skuteczną pochwałę, inspirowanie do doceniania swoich zdolności, umiejętności i postawy oraz docenianie ich u innych, aktywowanie do twórczej pracy oraz doskonalenie umiejętności manualnych.

KRYTERIA OCENY PRAC KONKURSOWYCH: Prace będą ocenione pod względem twórczego pomysłu na grafikę oraz za merytoryczne sformułowanie krótkiego komunikatu zawierającego pochwałę, estetyki wykonania.

JURY KONKURSU: Paulina Kędzior- projektantka eduklejek, Edyta Ligas- pedagog, socjoterapeutka, Filip Przechrzta - pedagog.

NAGRODY: Organizatorzy przewidują nagrody za zajęcie pierwszego miejsca. Nagrodami będą farby witrażowe do malowania na szkle. Dla pozostałych osób dyplom uczestnictwa. Wyróżnieniem będzie także przygotowana przez grafika do druku i wydana przez Centrum Rozwoju i Profilaktyki Na Pojutrze eduklejka zgodnie z pomysłem projektu, który zostanie nagrodzony I miejscem. Wygrana naklejka zostanie dołączona do nowego wydania naklejek motywacyjnych – edukejki.pl.

Dzieci ze świetlicy szkolnej chętnie włączyły się do konkursu i wykonały wiele obrazków motywacyjnych. Organizator za zaangażowanie i ciekawe pomysły rysunkowe naszych dzieci przesłał dla każdego pamiątkowe dyplomy uczestnictwa. Dziękujemy.

            New_Image1_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy_copy    

Zajęcia prowadziły panie: p. Małgorzata Szynkiewicz, p. Małgorzata Połosak i p. Katarzyna Miękina.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Opracowanie: p. Katarzyna Miękina – kierownik świetlicy szkolnej.