Programowanie w SP3

programowanie

kodowanie copy

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

ETwinning

logomale

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Projekty matematyczne

blok mat

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Wolontariat

wolontariat copy

KHDK PCK przy SP3

 

Koło Honorowych

Dawców Krwi PCK przy SP3

khdk 

E-Podręczniki

e-podręczniki dla wszystkich klas

Lepsza Szkoła

ls

Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Święto Komisji Edukacji Narodowej

dzień wolny od zajęć dydaktycznych
Wystawienie ocen półrocznych

:)
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Zebrania

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 15 - 17.11.2016 r.
Zebrania półroczne

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 10 – 12.01.2017 r.
Ferie zimowe

FERIE 16 - 28 stycznia
Ferie wiosenne

Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Zebrania

godz.18.00
Zebrania

zebrania kl. IV – VI, godz.18.00
Zakończenie roku szkolnego. Rada Plenarna cz. 2

Klasy I - VI
Wystawienie propozycji ocen końcoworocznych

:)
Ferie wiosenne

ferie wiosenne 13 - 18 kwietnia
Rada Klasyfikacyjna

II półrocze
Rada Plenarna

cz.I
Rada Klasyfikacyjna

I półrocze
Rada Plenarna

I półrocze
Wystawienie propozycji ocen za I półrocze

:)
Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Zaloguj się

Mój smartfon, mój mały świat - klikam z głową

logo klikam z glowa

 

Alfabet - Kram z literami

           DSC08349   DSC08359 

         DSC08362   DSC08363

         DSC08372   DSC08375

Niezły kram z tymi literami! Literki uwielbiają wprowadzać w błąd, gubić ogonki i kropki, zmieniać znaczenie i to niepostrzeżenie! O wiele łatwiej je spamiętać, kiedy skojarzysz, że duże B za dużo je, D wciąż pyta: „Dlaczego? " i „Dlaczego nie? ", a R rozrabia najbardziej, bo warczy, świdruje i chrapie!

             al1

             al2

Wszystkie główne przedstawicielki alfabetu znalazły w „Kramie z literami" swe miejsce. „Kram z literami" Wandy Chotomskiej to śmieszne, wierszowane  historyjki o literach. To dobry sposób na przyswojenie alfabetu i naukę czytania. Kto pozna „Kram z literami" w mig się w tym kramie połapie.  W oparciu o tekst bajki powstało przedstawienie „Alfabet", w którym grały dzieci ze świetlicy szkolnej. Na występ zostali zaproszeni wszyscy uczniowie z klas I – III wraz z wychowawcami oraz rodzice dzieci, babcie i dziadkowie. Występ był pięciokrotnie powtarzany. Gwarantował dobrą zabawę, naukę i podtrzymanie zainteresowania literkami. Zawierał błyskotliwe literkowe żarty, inteligentną treść, dawał możliwość nauczenia dzieci nowych słówek, np. znaczenia słowa pagoda, bandera, transmisja i wielu innych, miejsc na mapie takich jak np. Panama, Ghana, Tunis, czy Pacyfik, nie pomijając Pułtuska i Gubina.

...Jak tu się nie uśmiechnąć na wyobrażenie B wcinającego babki, bezy i budynie oraz inne frykasy, F smażącego faworki i gotującego flaki. Nie wszystkie litery są jednak takie łakome. Na przykład K to prawdziwy poliglota - dogada się i z kokoszką, i z kaczką, i z innymi mieszkańcami kurnika. Ile zamieszania jest w stanie wprowadzić M, które stając na głowie udaje W ? Wieżę Mariacką zamienia w Wariacką, melony w welony, mannę w wannę...   A co O potrafi zrobić! Gdy oprze się o górki - robi z nich ogórki, gdy o fermę - ofermę, robi też sztuczkę z koniem, który staje się okoniem. A już sepleniące S to dopiero „gratka" - każe jeść kasę na obiad zamiast kaszy, z „szumu na szosie" zrobi „suma na sosie"...                                                                                                                                                                        

Udział w przedstawieniu „Alfabet – Kram z literami" wzięły dzieci:

Oliwia Szymczak, Wiktoria Młostoń, Zuzia Komincz, Amelia Najgebauer, Ania Stopka, Jagoda Jaszczak, Ola Witkowska, Roksana Celińska, Maja Taborowska, Weronika Prokopiak, Daria Uławska, Zuzia Kozak, Klaudia Płusa, Lena Kudra, Wiktoria Uławska, Zuzia Kucharska, Asia Trzanek, Sara Stopka, Maja Makowska, Klaudia Raczyńska, Martynka Olkusz, Zuzia Samsel, Inez Paruszewska, Kacper Czarnecki, Mateusz Olbromski, Daniel Andryszczak, Adam Psyta, Kuba Jachowicz.

 DSC08289

Brawo !  Dziękujemy za piękny występ !

Przedstawienie przygotowała p. Małgorzata Szynkiewicz.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

Zapraszamy do galerii pamiątkowych dyplomów.

Opracowanie: p. Katarzyna Miękina – kierownik świetlicy szkolnej.

 

 

 

 

l2

logomisztrzowkodowania

Projekty: Unijne, rządowe, granty

Kontakt

Informacje dot. przetwarzania
danych osobowych (.PDF 217 KB)

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

e-mail:sekretariat@sp3pabianice.pl

Inspektor ochrony danych
Sylwester Krawczyk
e-mail: sylwester.krawczyk@outsourcing-iod.pl

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania