Nawigacja

 

Programowanie w SP3

programowanie

kodowanie copy

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

ETwinning

logomale

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Projekty matematyczne

blok mat

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Świetlica szkolna

 

Wolontariat

wolontariat copy

KHDK PCK przy SP3

 

Koło Honorowych

Dawców Krwi PCK przy SP3

khdk 

E-Podręczniki

e-podręczniki dla wszystkich klas

e-book GWO /Matematyka/

e-booki Nowej Ery

Lepsza Szkoła

ls

Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Święto Komisji Edukacji Narodowej

dzień wolny od zajęć dydaktycznych
Wystawienie ocen półrocznych

:)
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Zebrania

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 15 - 17.11.2016 r.
Zebrania półroczne

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 10 – 12.01.2017 r.
Ferie zimowe

FERIE 16 - 28 stycznia
Ferie wiosenne

Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Zebrania

godz.18.00
Zebrania

zebrania kl. IV – VI, godz.18.00
Zakończenie roku szkolnego. Rada Plenarna cz. 2

Klasy I - VI
Wystawienie propozycji ocen końcoworocznych

:)
Ferie wiosenne

ferie wiosenne 13 - 18 kwietnia
Rada Klasyfikacyjna

II półrocze
Rada Plenarna

cz.I
Rada Klasyfikacyjna

I półrocze
Rada Plenarna

I półrocze
Wystawienie propozycji ocen za I półrocze

:)
Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Zaloguj się

Mój smartfon, mój mały świat - klikam z głową

logo klikam z glowa

SWIADECTWA

 

 

 

 

 

 

 

 

Najlepsi uczniowie

w Szkole Podstawowej nr 3 w Pabianicach

rok szkolny 2014/2015

 

1. Ozimek Anna kl. V b 6,00 wz

2. Olejnik Dagmara kl. VI c 5,82 wz

3. Witasik Patryk kl. V b 5,82 wz

4. Białek Agata kl. VI e 5,73 wz

5. Świtoniak Aleksandra kl. VI a 5,70 wz

6. Tołoczko Jan kl. VI a 5,64 wz

7. Antczak Julian kl. V d 5,64 wz

8. Grzelik Mateusz kl. V e 5,64 wz

9. Sztranek Jan kl. V d 5,64 wz

10. Gajda Katarzyna kl. IV b 5,60 wz

11. Góra Zofia kl. IV e 5,60 wz

12. Maurer Wiktoria kl. IV b 5,60 bdb

13. Bojanowska Paulina kl. VI e 5,55 wz

14. Kitlińska Zuzanna kl. VI a 5,55 wz

15. Usaczew Barbara kl. VI c 5,55 wz

16. Witasik Michał kl. V b 5,55 bdb

17. Dłubakowski Jakub kl. IV e 5,50 wz

18. Kaszowska Wiktoria kl. VI a 5,45 wz

19. Kowalski Michał kl. VI b 5,45 bdb

20. Seroczyński Kacper kl. VI c 5,45 bdb

21. Peć Zuzanna kl. V e 5,45 wz

22. Świtoniak Izabela kl. V d 5,45 bdb

23. Włodarczyk Patrycja kl. V a 5,45 wz

24. Adamkiewicz Zofia kl. IV b 5,40 bdb

25. Dąbrowska Helena kl. IV a 5,40 wz

26. Jończyk Patrycja kl. IV b 5,40 wz

27. Kaczmarek Martyna kl. IV b 5,40 bdb

28. Siedlecka Zuzanna kl. IV d 5,40 wz

29. Sobczyk Natalia kl. V e 5,40 bdb

30. Majzer Mateusz kl. VI b 5,40 bdb

31. Pęczek Piotr kl. VI a 5,40 wz

32. Berut Nadia kl. V d 5,36 bdb

33. Kozłowska Karolina kl. V e 5,36 bdb

34. Wiąckiewicz Adrian kl. V a 5,36 wz

35. Banasik Gabriela kl. VI c 5,36 bdb

36. Biegańska Julia kl. VI e 5,36 wz

37. Gralak Kacper kl. VI c 5,36 wz

38. Molenda Marcelina kl. VI b 5,36 bdb

39. Nurczyński Damian kl. VI d 5,36 bdb

40. Szczegodziński Jakub kl. VI c 5,36 wz

41. Szwej Paulina kl. VI c 5,36 bdb

42. Brol Oliwia kl. IV b 5,30 bdb

43. Fiuk Jakub kl. IV e 5,30 bdb

44. Gerasik Kacper kl. IV e 5,30 bdb

45. Marcinkowski Dawid kl. IV e 5,30 bdb

46. Nawrot Jakub kl. IV d 5,30 wz

47. Sieroń Karol kl. IV b 5,30 bdb

48. Bajer Lidia kl. V b 5,27 bdb

49. Siniarska Inez kl. V b 5,27 bdb

50. Stachura Julia kl. V b 5,27 bdb

51. Stępień Adam kl. V d 5,27 bdb

52. Stusio Aleksandra kl. V d 5,27 bdb

53. Frankowski Stanisław kl. VI b 5,27 bdb

54. Jakubiec Julia kl. VI a 5,27 wz

55. Olejnik Kamil kl. V a 5,20 wz

56. Bojanowski Szymon kl. IV d 5,20 bdb

57. Brzozowski Jakub kl. IV e 5,20 bdb

58. Długosz Magdalena kl. IV d 5,20 wz

59. Gosławska Oliwia kl. IV e 5,20 bdb

60. Jabłoński Jakub kl. IV e 5,20 bdb

61. Kaczyk Amelia kl. IV e 5,20 bdb

62. Pierzchalski Hubert kl. IV e 5,20 bdb

63. Szczepanik Cyprian kl. IV b 5,20 bdb

64. Szkudlarek Oliwier kl. IV a 5,20 wz

65. Sławek Weronika kl. VI d 5,18 bdb

66. Adamek Klaudia kl. V e 5,18 bdb

67. Glinkowski Piotr kl. V b 5,18 bdb

68. Pikula Roksana kl. V e 5,18 bdb

69. Rybowski Mikołaj kl. V d 5,18 bdb

70. Szczęsna Anna kl. V d 5,18 wz

71. Wolska Nikola kl. V a 5,18 bdb

72. Bartelmus Joanna kl. IV e 5,10 bdb

73. Buraczyńska Wiktoria kl. IV a 5,10 bdb

74. Góralczyk Julia kl. IV c 5,10 wz

75. Gross Mateusz kl. IV c 5,10 bdb

76. Jachowicz Jan kl. IV b 5,10 bdb

77. Jaworska Amelia kl. IV c 5,10 wz

78. Karasiński Patryk kl. IV a 5,10 bdb

79. Kudra Iga kl. IV c 5,10 wz

80. Pluta Patryk kl. IV e 5,10 bdb

81. Zawiasa Mateusz kl. IV c 5,10 bdb

82. Biesiacka Adrianna kl. V b 5,10 wz

83. Bajer Katarzyna kl. V e 5,09 bdb

84. Biesaga Zofia kl. V b 5,09 wz

85. Karasińska Marta kl. V e 5,09 wz

86. Pietrzak Olga kl. V d 5,09 wz

87. Przyk Szymon kl. V d 5,09 bdb

88. Witkowski Maciej kl. V d 5,09 bdb

89. Mikołajczyk Natalia kl. VI c 5,09 bdb

90. Podczaski Łukasz kl. VI b 5,09 bdb

91. Stankiewicz Ada kl. VI a 5,09 wz

92. Bryś Marcelina kl. IV d 5,00 bdb

93. Fuk Wiktoria kl. IV d 5,00 bdb

94. Krasińska Martyna kl. IV d 5,00 wz

95. Kubiak Wiktoria kl. IV c 5,00 wz

96. Pomorski Paweł kl. IV c 5,00 bdb

97. Sarnik Miłosz kl. IV b 5,00 bdb

98. Szyszkowska Oliwia kl. IV c 5,00 bdb

99. Śmiałkowska Zuzanna kl. IV e 5,00 bdb

100. Wojtaszek Wojciech kl. IV e 5,00 bdb

101. Kazimierczak Marietta kl. V d 5,00 bdb

102. Kunicka Natalia kl. V d 5,00 bdb

103. Paszkiewicz Róża kl. V d 5,00 bdb

104. Kolasiński Maciej kl. VI b 5,00 bdb

105. Marciniak Michał kl. VI e 5,00 bdb

106. Miller Julia kl. VI a 5,00 wz

107. Zawada Michał kl. VI a 5,00 wz

108. Kopka Karolina kl. IV e 4,90 bdb

109. Kowalska Kinga kl. IV e 4,90 bdb

110. Ulężałka Marcel kl. IV a 4,90 wz

111. Okruszek Natalia kl. IV a 4,90 bdb

112. Siewiera Weronika kl. IV a 4,90 bdb

113. Zamolska Oliwia kl. IV e 4,9 bdb

114. Helbik Patrycja kl. V e 4,91 bdb

115. Jachymek Aleksandra kl. V a 4,91 bdb

116. Łaska Paulina kl. V e 4,91 bdb

117. Menc Karolina kl. V b 4,91 bdb

118. Wąsik Jakub kl. V a 4,91 wz

119. Sasanin Jasmina kl. V d 4,90 wz

120. Jarzębowska Maria kl. VI d 4,91 bdb

121. Adamian Szymon kl. V d 4,82 bdb

122. Czaplińska Klaudia kl. V e 4,82 bdb

123. Fręch Wiktoria kl. V b 4,82 bdb

124. Gross Jakub kl. V d 4,82 bdb

125. Krysiak Marta kl. V b 4,82 wz

126. Minias Magdalena kl. V d 4,82 wz

127. Oberle Antoni kl. V d 4,82 bdb

128. Podgrodzki Amadeusz kl. V e 4,82 bdb

129. Drószcz Zuzanna kl. VI b 4,82 bdb

130. Mikołajczyk Aleksandra kl. VI c 4,82

131. Nawrocki Damian kl. VI d 4,82 bdb

132. Sztandera Daria kl. VI c 4,82 bdb

133. Tuzikiewicz Bartosz kl. VI d 4,82 bdb

134. Bonczał Weronika kl. IV a 4,80 bdb

135. Chojniak Jan kl. IV kl. IV d 4,80 bdb

136. Czap Kacper kl. IV d 4,80 bdb

137. Gawlik Mateusz kl. IV a 4,80 bdb

138. Kasznicka Maria kl. IV a 4,80 wz

139. Kędzierska Amelia kl. IV b 4,80 bdb

140. Krata Mateusz kl. IV b 4,80 bdb

141. Leska Krystian kl. IV b 4,80 bdb

142. Niewiadoma Iga kl. IV d 4,80 wz

143. Śmiałkowski Szymon kl. IV e 4,80 bdb

144. Wojciechowski Hubert kl. IV e 4,80 bdb

145. Pomorski Tomasz kl. IV c 4,78 bdb

Najlepsi uczniowie w poszczególnych poziomach klas:

 

   KLASY CZWARTE

1. Gajda Katarzyna kl. IV b 5,60 wz

2. Góra Zofia kl. IV e 5,60 wz

3. Maurer Wiktoria kl. IV b 5,60 bdb

4. Dłubakowski Jakub kl. IV e 5,50 wz

5. Adamkiewicz Zofia kl. IV b 5,40 bdb

6. Dąbrowska Helena kl. IV a 5,40 wz

7. Jończyk Patrycja kl. IV b 5,40 wz

8. Kaczmarek Martyna kl. IV b 5,40 bdb

9. Siedlecka Zuzanna kl. IV d 5,40 wz

10. Brol Oliwia kl. IV b 5,30 bdb

11. Fiuk Jakub kl. IV e 5,30 bdb

12. Gerasik Kacper kl. IV e 5,30 bdb

13. Marcinkowski Dawid kl. IV e 5,30 bdb

14. Nawrot Jakub kl. IV d 5,30 wz

15. Sieroń Karol kl. IV b 5,30 bdb

16. Bojanowski Szymon kl. IV d 5,20 bdb

17. Brzozowski Jakub kl. IV e 5,20 bdb

18. Długosz Magdalena kl. IV d 5,20 wz

19. Gosławska Oliwia kl. IV e 5,2 bdb

20. Jabłoński Jakub kl. IV e 5,20 bdb

21. Kaczyk Amelia kl. IV e 5,20 bdb

22. Pierzchalski Hubert kl. IV e 5,20 bdb

23. Szczepanik Cyprian kl. IV b 5,20 bdb

24. Szkudlarek Oliwier kl. IV a 5,20 wz

25. Bartelmus Joanna kl. IV e 5,10 bdb

26. Buraczyńska Wiktoria kl. IV a 5,10 bdb

27. Góralczyk Julia kl. IV c 5,10 wz

28. Gross Mateusz kl. IV c 5,10 bdb

29. Jachowicz Jan kl. IV b 5,10 bdb

30. Jaworska Amelia kl. IV c 5,10 wz

31. Karasiński Patryk kl. IV a 5,10 bdb

32. Kudra Iga kl. IV c 5,10 wz

33. Pluta Patryk kl. IV e 5,10 bdb

34. Zawiasa Mateusz kl. IV c 5,10 bdb

35. Bryś Marcelina kl. IV d 5,00 bdb

36. Fuk Wiktoria kl. IV d 5,00 bdb

37. Krasińska Martyna kl. IV d 5,00 wz

38. Kubiak Wiktoria kl. IV c 5,00 wz

39. Pomorski Paweł kl. IV c 5,00 bdb

40. Sarnik Miłosz kl. IV b 5,00 bdb

41. Szyszkowska Oliwia kl. IV c 5,00 bdb

42. Śmiałkowska Zuzanna kl. IV e 5,00 bdb

43. Wojtaszek Wojciech kl. IV e 5,00 bdb

44. Kopka Karolina kl. IV e 4,90 bdb

45. Kowalska Kinga kl. IV e 4,90 bdb

46. Ulężałka Marcel kl. IV a 4,90 wz

47. Okruszek Natalia kl. IV a 4,90 bdb

48. Siewiera Weronika kl. IV a 4,90 bdb

49. Zamolska Oliwia kl. IV e 4,9 bdb

50. Bonczał Weronika kl. IV a 4,80 bdb

51. Chojniak Jan kl. IV kl. IV d 4,80 bdb

52. Czap Kacper kl. IV d 4,80 bdb

53. Gawlik Mateusz kl. IV a 4,80 bdb

54. Kasznicka Maria kl. IV a 4,80 wz

55. Kędzierska Amelia kl. IV b 4,80 bdb

56. Krata Mateusz kl. IV b 4,80 bdb

57. Leska Krystian kl. IV b 4,80 bdb

58. Niewiadoma Iga kl. IV d 4,80 wz

59. Śmiałkowski Szymon kl. IV e 4,80 bdb

60. Wojciechowski Hubert kl. IV e 4,80 bdb

61. Pomorski Tomasz kl. IV c 4,78 bdb

 

 

KLASY PIĄTE

 

1. Ozimek Anna kl. V b 6,00 wz

2. Witasik Patryk kl. V b 5,82 wz

3. Antczak Julian kl. V d 5,64 wz

4. Grzelik Mateusz kl. V e 5,64 wz

5. Sztranek Jan kl. V d 5,64 wz

6. Witasik Michał kl. V b 5,55 bdb

7. Peć Zuzanna kl. V e 5,45 wz

8. Świtoniak Izabela kl. V d 5,45 bdb

9. Włodarczyk Patrycja kl. V a 5,45 wz

10. Sobczyk Natalia kl. V e 5,40 bdb

11. Berut Nadia kl. V d 5,36 bdb

12. Kozłowska Karolina kl. V e 5,36 bdb

13. Wiąckiewicz Adrian kl. V a 5,36 wz

14. Bajer Lidia kl. V b 5,27 bdb

15. Siniarska Inez kl. V b 5,27 bdb

16. Stachura Julia kl. V b 5,27 bdb

17. Stępień Adam kl. V d 5,27 bdb

18. Stusio Aleksandra kl. V d 5,27 bdb

19. Olejnik Kamil kl. V a 5,20 wz

20. Adamek Klaudia kl. V e 5,18 bdb

21. Glinkowski Piotr kl. V b 5,18 bdb

22. Pikula Roksana kl. V e 5,18 bdb

23. Rybowski Mikołaj kl. V d 5,18 bdb

24. Szczęsna Anna kl. V d 5,18 wz

25. Wolska Nikola kl. V a 5,18 bdb

26. Biesiacka Adrianna kl. V b 5,10 wz

27. Bajer Katarzyna kl. V e 5,09 bdb

28. Biesaga Zofia kl. V b 5,09 wz

29. Karasińska Marta kl. V e 5,09 wz

30. Pietrzak Olga kl. V d 5,09 wz

31. Przyk Szymon kl. V d 5,09 bdb

32. Witkowski Maciej kl. V d 5,09 bdb

33. Kazimierczak Marietta kl. V d 5,00 bdb

34. Kunicka Natalia kl. V d 5,00 bdb

35. Paszkiewicz Róża kl. V d 5,00 bdb

36. Helbik Patrycja kl. V e 4,91 bdb

37. Jachymek Aleksandra kl. V a 4,91 bdb

38. Łaska Paulina kl. V e 4,91 bdb

39. Menc Karolina kl. V b 4,91 bdb

40. Wąsik Jakub kl. V a 4,91 wz

41. Sasanin Jasmina kl. V d 4,90 wz

42. Adamian Szymon kl. V d 4,82 bdb

43. Czaplińska Klaudia kl. V e 4,82 bdb

44. Fręch Wiktoria kl. V b 4,82 bdb

45. Gross Jakub kl. V d 4,82 bdb

46. Krysiak Marta kl. V b 4,82 wz

47. Minias Magdalena kl. V d 4,82 wz

48. Oberle Antoni kl. V d 4,82 bdb

49. Podgrodzki Amadeusz kl. V e 4,82 bdb

 

KLASY SZÓSTE

 

1. Olejnik Dagmara kl. VI c 5,82 wz

2. Białek Agata kl. VI e 5,73 wz

3. Świtoniak Aleksandra kl. VI a 5,70 wz

4. Tołoczko Jan kl. VI a 5,64 wz

5. Bojanowska Paulina kl. VI e 5,55 wz

6. Kitlińska Zuzanna kl. VI a 5,55 wz

7. Usaczew Barbara kl. VI c 5,55 wz

8. Kaszowska Wiktoria kl. VI a 5,45 wz

9. Kowalski Michał kl. VI b 5,45 bdb

10. Seroczyński Kacper kl. VI c 5,45 bdb

11. Majzer Mateusz kl. VI b 5,40 bdb

12. Pęczek Piotr kl. VI a 5,40 wz

13. Banasik Gabriela kl. VI c 5,36 bdb

14. Biegańska Julia kl. VI e 5,36 wz

15. Gralak Kacper kl. VI c 5,36 wz

16. Molenda Marcelina kl. VI b 5,36 bdb

17. Nurczyński Damian kl. VI d 5,36 bdb

18. Szczegodziński Jakub kl. VI c 5,36 wz

19. Szwej Paulina kl. VI c 5,36 bdb

20. Frankowski Stanisław kl. VI b 5,27 bdb

21. Jakubiec Julia kl. VI a 5,27 wz

22. Sławek Weronika kl. VI d 5,18 bdb

23. Mikołajczyk Natalia kl. VI c 5,09 bdb

24. Podczaski Łukasz kl. VI b 5,09 bdb

25. Stankiewicz Ada kl. VI a 5,09 wz

26. Kolasiński Maciej kl. VI b 5,00 bdb

27. Marciniak Michał kl. VI e 5,00 bdb

28. Miller Julia kl. VI a 5,00 wz

29. Zawada Michał kl. VI a 5,00 wz

30. Jarzębowska Maria kl. VI d 4,91 bdb

31. Drószcz Zuzanna kl. VI b 4,82 bdb

32. Mikołajczyk Aleksandra kl. VI c 4,82

33. Nawrocki Damian kl. VI d 4,82 bdb

34. Sztandera Daria kl. VI c 4,82 bdb

35. Tuzikiewicz Bartosz kl. VI d 4,82 bdb

 

l2

logomisztrzowkodowania

Projekty: Unijne, rządowe, granty

Kontakt

Informacje dot. przetwarzania
danych osobowych

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

e-mail:sekretariat@sp3pabianice.pl

Inspektor ochrony danych
Sylwester Krawczyk
e-mail: sylwester.krawczyk@outsourcing-iod.pl

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania