W dniu 7 października 2022 r. z inicjatywy p. Izabeli Pogorzelskiej w klasach czwartych i piątych świętowano Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Uczniowie wykonywali prace graficzne związane tematycznie z tabliczką mnożenia, układali rymowanki ułatwiające zapamiętanie trudnych iloczynów, pracowali ze specjalnie przygotowanymi na ten dzień kartami pracy. W klasach IVa, IVb i IVc poznali "trójkątną" tabliczkę mnożenia.

4b

franek copy

wystawa

Projekty: Unijne, rządowe, granty

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

e-mail: sekretariat@sp3pabianice.pl

Informacje dot. przetwarzania
danych osobowych (.PDF 217 KB)

Inspektor ochrony danych
Sylwester Krawczyk
e-mail: sylwester.krawczyk@outsourcing-iod.pl

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania