Programowanie w SP3

programowanie

kodowanie copy

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

ETwinning

logomale

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Projekty matematyczne

blok mat

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Świetlica szkolna

 

Wolontariat

wolontariat copy

KHDK PCK przy SP3

 

Koło Honorowych

Dawców Krwi PCK przy SP3

khdk 

E-Podręczniki

e-podręczniki dla wszystkich klas

e-book GWO /Matematyka/

e-booki Nowej Ery

Lepsza Szkoła

ls

Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Święto Komisji Edukacji Narodowej

dzień wolny od zajęć dydaktycznych
Wystawienie ocen półrocznych

:)
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Zebrania

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 15 - 17.11.2016 r.
Zebrania półroczne

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 10 – 12.01.2017 r.
Ferie zimowe

FERIE 16 - 28 stycznia
Ferie wiosenne

Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Zebrania

godz.18.00
Zebrania

zebrania kl. IV – VI, godz.18.00
Zakończenie roku szkolnego. Rada Plenarna cz. 2

Klasy I - VI
Wystawienie propozycji ocen końcoworocznych

:)
Ferie wiosenne

ferie wiosenne 13 - 18 kwietnia
Rada Klasyfikacyjna

II półrocze
Rada Plenarna

cz.I
Rada Klasyfikacyjna

I półrocze
Rada Plenarna

I półrocze
Wystawienie propozycji ocen za I półrocze

:)
Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Zaloguj się

Mój smartfon, mój mały świat - klikam z głową

logo klikam z glowa

oxford

W 32 edycji ogólnopolskiego konkursu matematycznego Olimpiada Wiedzy Archimedes. Plus - Matematyka. Plus, który odbyl się 8 listopada 2019 r. wzięło udział 137 uczniów z naszej szkoły.

W konkursie można zdobyć maksymalnie 100 punktów. Jeden błąd to strata 4 punktów.

Laureatami konkursu są wszyscy uczniowie, którzy popełnili nie więcej niż 5 błędów. 

Miano:
laureata I stopnia z wyróżnieniem otrzymuje uczeń z maksymalną liczbą 100 pkt.
laureata I stopnia otrzymuje uczeń, który uzyskał przynajmniej 96 pkt.
laureata II stopnia otrzymuje uczeń, który uzyskał przynajmniej 92 pkt.
laureata III stopnia otrzymuje uczeń, który uzyskał przynajmniej 84 pkt.
laureata V stopnia otrzymuje uczeń, który uzyskał przynajmniej 80 pkt.

Przedstawiamy LAUREATÓW KONKURSU

           OLIMPIADA WIEDZY ARCHIMEDES PLUS. MATEMATYKA PLUS. 32 EDYCJA

           

LP.

TYTUŁ

PUNKTY   /max 100 p./

 

KLASA

NAUCZYCIEL

 

KLASY TRZECIE

       

1.

LAUREAT I STOPNIA Z WYRÓŻNIENIEM

100

Daniel Sosna

3B

Malgorzata Szynk

2.

LAUREAT I STOPNIA Z WYRÓŻNIENIEM

100

Wojciech Jagieło

3C

Agnieszka Jarzyńska

3.

LAUREAT I STOPNIA Z WYRÓŻNIENIEM

100

Szymon Wróbel

3D

Aleksandra Karaszkiewicz

4.

LAUREAT I STOPNIA

96

Zofia Maciaszczyk

3C

Agnieszka Jarzyńska

5.

LAUREAT I STOPNIA

96

Maja Michalak

3C

Agnieszka Jarzynska

6.

LAUREAT I STOPNIA

96

Weronika Rzepkowska

3A

Grażyna Gocałek

7.

LAUREAT I STOPNIA

96

Adrian Górecki

3A

Grażyna Gocałek

8.

LAUREAT I STOPNIA

96

Adrian Badek

3A

Grażyna Gocałek

9.

LAUREAT II STOPNIA

92

Krzysztof Jacoń

3B

Małgorzata Szynk

10.

LAUREAT II STOPNIA

92

Agata Batz

3C

Agnieszka Jarzyńska

11.

LAUREAT II STOPNIA

92

Zuzanna Doruch

3B

Małgorzata Szynk

12.

LAUREAT II STOPNIA

92

Natalia Kubiak

3A

Grażyna Gocałek

13.

LAUREAT II STOPNIA

92

Julia Jacoń

3A

Grażyna Gocałek

14.

LAUREAT II STOPNIA

92

Maria Rygiel

3B

Małgorzata Szynk

15.

LAUREAT III STOPNIA

88

Artur Nadskakulski

3B

Małgorzata Szynk

16.

LAUREAT III STOPNIA

88

Jakub Kowalski

3C

Agnieszka Jarzyńska

17.

LAUREAT III STOPNIA

88

Nadia Socha

3A

Grażyna Gocałek

18.

LAUREAT V STOPNIA

80

Bianka Antol

3B

Małgorzata Szynk

19.

LAUREAT V STOPNIA

80

Weronika Krystek

3B

Małgorzata Szynk

20.

LAUREAT V STOPNIA

80

Michał Sendal

3C

Agnieszka Jarzyńska

21.

LAUREAT V STOPNIA

80

Beniamin Lewandowski

3C

Agnieszka Jarzyńska

22.

LAUREAT V STOPNIA

80

Michalina Kurs

3A

Grażyna Gocałek

 

KLASY CZWARTE

       

23.

LAUREAT III STOPNIA

88

Krajewski Grzegorz

4A

Joanna Kozak

24.

LAUREAT IV STOPNIA

84

Woźniak Anna

4C

Joanna Kozak

25.

LAUREAT IV STOPNIA

84

Łubisz Łukasz

4B

Joanna Kozak

 

KLASY PIĄTE

       

26.

LAUREAT I STOPNIA Z WYRÓŻNIENIEM

100

Maciejewski Antoni

5A

Agnieszka Kapuścińska

27.

LAUREAT II STOPNIA

92

Górzyńska Maja

5F

Agnieszka Kapuścińska

28.

LAUREAT II STOPNIA

92

Turczynowicz Grzegorz

5F

Agnieszka Kapuścińska

29.

LAUREAT IV STOPNIA

84

Szczepańska Zuzanna

5F

Agnieszka Kapuścińska

30.

LAUREAT IV STOPNIA

84

Madej Patrycja

5C

Agnieszka Kapuścińska

31.

LAUREAT IV STOPNIA

84

Plesińska Julia

5F

Agnieszka Kapuścińska

32.

LAUREAT V STOPNIA

80

Duraj Aleksandra

5C

Agnieszka Kapuścińska

33.

LAUREAT V STOPNIA

80

Furmański Michał

5G

Jolanta Brzozowska-Kłys

34.

LAUREAT V STOPNIA

80

Płóciennik Dawid

5G

Jolanta Brzozowska-Kłys

 

KLASY SZÓSTE

       

35.

LAUREAT I STOPNIA Z WYRÓŻNIENIEM

100

Kociszewski Leon

6I

Izabela Ruszer

36.

LAUREAT II STOPNIA

92

Łyszkowski Jakub

6G

Renata Nowak

37.

LAUREAT II STOPNIA

92

Strąk Barbara

6C

Renata Nowak

38.

LAUREAT II STOPNIA

92

Landos Adrian

6B

Renata Nowak

39.

LAUREAT III STOPNIA

88

Mikołajczyk Bartłomiej

6C

Renata Nowak

40.

LAUREAT III STOPNIA

88

Witkowska Aleksandra

6C

Renata Nowak

41.

LAUREAT III STOPNIA

88

Ceglarek Jakub

6C

Renata Nowak

42.

LAUREAT IV STOPNIA

84

Stopka Sara

6G

Renata Nowak

43.

LAUREAT IV STOPNIA

84

Gajda Maja

6H

Izabela Ruszer

44.

LAUREAT V STOPNIA

80

Kostelecki Dawid

6J

Joanna Kozak

 

KLASY SIÓDME

       

45.

LAUREAT III STOPNIA

88

Fuk Oliwier

7B

Kamila Szczegodzińska

46.

LAUREAT III STOPNIA

88

Michalecki Dominik

7B

Kamila Szczegodzińska

47.

LAUREAT IV STOPNIA

84

Sałata Sonia

7D

Jolanta Brzozowska-Kłys

48.

LAUREAT IV STOPNIA

84

Jahn Kosma

7A

Jolanta Brzozowska-Kłys

49.

LAUREAT V STOPNIA

80

Wołoszyn Julia

7B

Kamila Szczegodzińska

 

KLASY ÓSME

       

50.

LAUREAT IV STOPNIA

84

Krajewska Martyna

8B

Joanna Kozak

51.

LAUREAT IV STOPNIA

84

Woźniak Karol

8E

Renata Nowak

52.

LAUREAT V STOPNIA

80

Brykner Olga

8C

Renata Nowak

 

  Wszystkim laureatom i ich opiekunom serdecznie gratulujemy!

 

 

l2

logomisztrzowkodowania

Projekty: Unijne, rządowe, granty

Kontakt

Informacje dot. przetwarzania
danych osobowych

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

e-mail:sekretariat@sp3pabianice.pl

Inspektor ochrony danych
Sylwester Krawczyk
e-mail: sylwester.krawczyk@outsourcing-iod.pl

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania