W ramach Programu mPotęga Fundacja mBanku oraz Fundacja Dobra Sieć zorganizowały Konkurs grantowy dla  klas 4 - 6 szkół podstawowych.

Program grantowy „mPotęga” zorientowany jest na popularyzację matematyki wśród młodych ludzi. Ma na celu zainspirowanie nauczycieli, rodziców, pasjonatów matematyki, aby przezwyciężali schematy, rutynę i zachęcali swoich uczniów do przygody z matematyką.

Z przyjemnością przekazuję informację, że projekt autorstwa p. Renaty Nowak, nauczyciela matematyki i informatyki w SP 3, znalazł się w grupie: "Najwartościowsze projekty", wskazanej przez Kapitułę oceniającą wnioski oraz internautów. Oznacza to, że szkoła otrzyma dofinansowanie w kwocie 2000 - 5000 zł  na jego realizację. Dokładna kwota zostanie poznana wkrótce.

 

 

"Myslenie ma przyszłość - WebQuest" to tytuł nagrodzonego projektu, który będzie realizowany od września do końca listopada w klasach szóstych. Ma na celu rozwinięcie zdolności matematycznych – logicznego, strategicznego myślenia, doskonalenie umiejętności rachunkowych, rozwój wyobraźni; nauczenie efektywnego korzystania z zasobów informacyjnych świata, wykorzystania nowoczesnych technologii w procesie uczenia się; zachęcenie do samodzielnego działania; wskazanie sposobów spędzania wolnego czasu przy komputerze, z rodziną czy rówieśnikami. Będzie realizowany innowacyjną metodą nauczania - WebQuest.

 

 


Projekty: Unijne, rządowe, granty

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

e-mail: sekretariat@sp3pabianice.pl

Informacje dot. przetwarzania
danych osobowych (.PDF 217 KB)

Inspektor ochrony danych
Sylwester Krawczyk
e-mail: sylwester.krawczyk@outsourcing-iod.pl

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania