mFundacja-mass-logotyp-ikona-sowa_rgb_copy_copy

15 grudnia 2014 r. odbyło się w naszej szkole uroczyste podsumowanie realizowanego od września grantowego projektu "Myślenie ma przyszłość - webquest" w ramach programu mPotęga Fundacji mBanku i Fundacji Dobra Sieć. Na zajęcia zaproszono Dyrekcję SP3, przedstawicieli Rady Rodziców, Rady Pedagogicznej oraz uczniów. Pani Renata Nowak przybliżyła cele i ideę realizowanego projektu. W swej prezentacji pokazała przebieg prac nad projektem. Następnie uczniowie zaprezentowali najciekawsze blogi projektowe:

tangram przedstawiły uczennice klasy 6c - Gabrysia  Banasik i Asia Klimczak,

sudoku zaprezentowały uczennice klasy 6e - Agata Białek, Julka Biegańska i Paulina Bojanowska,

wieże Hanoi prezentowały uczennice klasy 6a - Małgosia Jurek, Klaudia Szubert i Wiktoria Kaszowska,

kwadrat magiczny - uczennice 6c - Dagmara Olejnik i Basia Usaczew.

W ramach realizacji projektu przeprowadzone było głosowanie internetowe, w któym internauci oddali ogółem 882 głosy wybierając swój SuperBlog w każdej kategorii tematycznej. Laureaci tego konkursu także pokrótce zaprezentowali swe prace.

Tytułem SuperBlog internauci wyróżnili:

Sudoku blog prowadzony przez Paulinę Bojanowską, Julkę Biegańską i Agatę Białek,

Wieże Hanoi blogerów: Michał Kowalski, Jakub Rybak, Stefan Chmurka i Adrian Rachwał,

Tangram - blog wykonany przez Marcelinę, Zuzię oraz Sandrę z 6b,

Kwadraty Magiczne blog Dagamry Olejnik i Basi Usaczew.

.

Wszyscy wyróżnieni uczniowie otrzymali pamiątkowe gadżety oraz dyplomy ufundowane przez Radę Rodziców przy SP3.

W lokalnej prasie - Ekspressie Ilustrowanym i Życiu Pabianic - również zamieszczono informacje o naszym podsumowaniu projektu. Dziękujemy Uśmiech

expres_ilustrowany_2_27_12_2014

Ekspres Ilustrowany, 27.12.2014 r.

zycie_pabianic_16_12_2014

Życie Pabianic, 16.12.2014 r.