st

 

 

 

14 marca 2014 r. w Powiatowym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Pabianicach odbyło się podsumowanie konkursów matematycznych. Z wielką przyjemnością uczestniczyliśmy w tej uroczystości, gdyż II i III miejsce zajęli nasi uczniowie.

Powiatowy Konkurs Matematyczny "Matematyka z wiosną" dla uczniów klas szóstych odbył się 26 marca. Organizatorem konkursu był Powiatowy Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Doradctwa Metodycznego w Pabianicach. Patronat nad nim objęli: Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi oraz Starosta Pabianicki Krzysztof Habura.  W konkursie wzięło udział ponad trzydziestu uczestników. Konkurs przeprowadzono na platformie e-learningowej. Uczestnicy musieli rozwiązać 25 zadań w ciągu 45 minut. Każdy pracował przy odrębnym stanowisku komputerowym. Konkurs został tak sprytnie opracowany, by nikt nie mógł (oczywiście - przypadkiem) spisać odpowiedzi z sąsiedniego komputera. :)

Natychmiast po zakończeniu pracy każdy otrzymał informację z ilością zdobytych punktów.

I miejsce i 25 punktów na 25 możliwych do zdobycia uzyskał J. Kociołek z SP w Bychlewie.

II miejsce i 24 punkty zdobyła Natalia Poczta z klasy VI b SP 3 Pabianice przygotowywana przez p. Renatę Nowak.

natalia2

Natalia Poczta z klasy VI b

 

III miejscem i 23 punkty zdobyli: Martyna Maciejewska z klasy VI a przygotowywana przez p. Kamilę Szczegodzińską oraz Cyprian Pierzchalski z klasy VI c przygotowywany przez p. Annę Bujacz.

3m

Zdobywcy III miejsca: M. Maciejewska i C. Pierzchalski odbierają nagrody.


Laureaci otrzymali z rąk p. A. Krasińskiego reprezentującego Starostwo Powiatowe oraz p. Małgorzaty Biegajło dyrektora PODNiDM w Pabianicach statuetki oraz dyplomy. Uroczystość prowadził doradca metodyczny matematyki p. Janusz Koźlenko, pomysłodawca konkursu.

 

 

1a

P. J. Kożlenko przedstawia gości honorowych: p. M. Biegajło oraz p. A. Krasińskiego.

 

4

Pamiątkowe zdjęcie laureatów konkursu wraz z organizatorami i opiekunami.

 

statuetka

 

Serdecznie gratulujemy!

Projekty: Unijne, rządowe, granty

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

e-mail: sekretariat@sp3pabianice.pl

Informacje dot. przetwarzania
danych osobowych (.PDF 217 KB)

Inspektor ochrony danych
Sylwester Krawczyk
e-mail: sylwester.krawczyk@outsourcing-iod.pl

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania