Programowanie w SP3

programowanie

kodowanie copy

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

ETwinning

logomale

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Projekty matematyczne

blok mat

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Wolontariat

wolontariat copy

KHDK PCK przy SP3

 

Koło Honorowych

Dawców Krwi PCK przy SP3

khdk 

E-Podręczniki

e-podręczniki dla wszystkich klas

Lepsza Szkoła

ls

Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Święto Komisji Edukacji Narodowej

dzień wolny od zajęć dydaktycznych
Wystawienie ocen półrocznych

:)
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Zebrania

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 15 - 17.11.2016 r.
Zebrania półroczne

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 10 – 12.01.2017 r.
Ferie zimowe

FERIE 16 - 28 stycznia
Ferie wiosenne

Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Zebrania

godz.18.00
Zebrania

zebrania kl. IV – VI, godz.18.00
Zakończenie roku szkolnego. Rada Plenarna cz. 2

Klasy I - VI
Wystawienie propozycji ocen końcoworocznych

:)
Ferie wiosenne

ferie wiosenne 13 - 18 kwietnia
Rada Klasyfikacyjna

II półrocze
Rada Plenarna

cz.I
Rada Klasyfikacyjna

I półrocze
Rada Plenarna

I półrocze
Wystawienie propozycji ocen za I półrocze

:)
Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Zaloguj się

Mój smartfon, mój mały świat - klikam z głową

logo klikam z glowa

swiadectwo


NAJLEPSI UCZNIOWIE

 

rok szkolny 2011 – 2012

(semestr II)

 

 


1.Dyba Julia kl. VI e – 6,0 wz

1.Staszek Alicja kl. VI e – 6,0 wz

2.Fijolek Julia kl. VI e – 5,89 wz

2.Ozimek Kacper kl. VI d – 5,89 wz

3.Urbańczyk Agata kl. VI c – 5,8 wz

3.Witasik Agnieszka kl. VI c – 5,8 wz

4.Jaksa Mateusz kl. VI e – 5,6 wz

5.Boniecka Martyna kl. VI d  - 5,5 wz

5.Grzelik Aleksandra kl. V c – 5,5 wz

5.Kirsz Nikodem kl. IV b  - 5,5 wz

5.Klimek Magda kl. VI a – 5,5 bdb

5.Krawczyk Artur kl. VI a – 5,5 wz

5.Maciejewska Martyna kl. IV a – 5,5 wz

5.Mackiewicz Agnieszka kl. VI d – 5,5 wz

5.Mikołajczyk Jan kl. IV b – 5,5 wz

5.Szenkler Gabriela kl. VI e – 5,5 wz

5.Wajszczyk Anna kl. VI a – 5,5 bdb

5.Zakrzewska Aleksandra kl. VI d – 5,5 wz

6.Kurzawa Ewelina kl. VI d – 5,44 wz

7.Chmielewska Klara kl. VI d – 5,4 wz

7.Doliwka Damian kl. VI b – 5,4 wz

7.Kloze Katarzyna kl. VI d – 5,4 wz

7.Krawczyk Paulina kl. IV b – 5,4 wz

7.Poczta Natalia kl. IV b – 5,4 wz

7.Przybysz Daria kl. VI e – 5,4 bdb

7.Starowicz Aleksandra kl. VI e – 5,4 bdb

7.Szydlik Julia kl. IV d – 5,4 wz

7.Wnuk Agata kl. VI e – 5,4 wz

8.Bartnicka Monika kl. IV b – 5,3 bdb

8.Brzozowska Agata kl. VI e – 5,3 wz

8.Domańska Oliwia kl. V c  - 5,3 wz

8.Gargól Maciej kl. VI d – 5,3 wz

8.Jeżewska Ewa kl. IV a – 5,3 wz

8.Krawczyk Karolina kl. VI e – 5,3 wz

8.Sommer Nikola kl. IV b – 5,3 wz

8.Zamolska Eliza kl. IV b – 5,3 wz

9.Adamczyk Eliza kl. V d – 5,2 wz

9.Bednarek Zuzanna kl. IV b – 5,2 wz

9.Fałek Anna kl. V b – 5,2 wz

9.Florczuk Paweł kl. VI d – 5,2 bdb

9.Kania Wiktoria kl. V a – 5,2 bdb

9.Kędzierska Joanna kl. V d – 5,2 bdb

9.Lizak Martyna kl. IV a – 5,2 bdb

9.Mróz Agata kl. V d – 5,2 wz

9.Sudak Wiktoria kl. V d – 5,2 wz

9.Sysio Paulina kl. V c – 5,2 wz

9.Łaski Maciej kl. VI b – 5,2 wz

9.Paszkiewicz Krystian kl. VI d – 5,2 wz

9.Seliga Aleksandra kl. VI b – 5,2 wz

10.Loin Dominik kl. IV c – 5,11 wz

11.Andrzejewska Anna kl. IV b – 5,1 wz

11.Brzozowski Maciej kl. V b – 5,1 bdb

11.Cegiełka Patryk kl. V a – 5,1 wz

11.Grabowska Klaudia kl. VI c – 5,1 wz

11.Graf Jakub kl. IV b – 5,1 bdb

11.Jeżewski Adam kl. IV a – 5,1 wz

11.Martyn Krzysztof kl. V a – 5,1 bdb

11.Ogórkiewicz Weronika kl. V b – 5,1 wz

11.Owczarek Martyna kl. V c – 5,1 bdb

11.Sochacka Patrycja kl. V d – 5,1 bdb

11.Wdowiak Damian kl. IV a – 5,1 bdb

12.Antol Kryspin kl. VI a – 5,0 wz

12.Dębiński Piotr kl. V b – 5,0 bdb

12.Dychto Karina kl. V b – 5,0 wz

12.Florczuk Piotr kl. IV c – 5,0 bdb

12.Gargól Agnieszka kl. IV d – 5,0 wz

12.Janczak Izabella kl. IV a – 5,0 wz

12.Jóźwiak Julia kl. V d – 5,0 bdb

12.Fejdasz Wiktoria kl. VI b – 5,0 bdb

12.Kabiesz Sonia kl. IV a – 5,0 wz

12.Kaczmarek Daniel kl. IV a – 5,0 bdb

12.Kida Natalia kl. V d – 5,0 bdb

12.Kirsz Hubert kl. VI c – 5,0 bdb

12. Królik Kinga kl. VI d – 5,0 wz

12.Kudra Wiktoria kl.V d – 5,00 bdb

12.Kudra Adrianna kl. VI b – 5,0 bdb

12.Kurzawa Justyna kl. IV d – 5,0 bdb

12.Małolepsza Aleksandra kl. V b – 5,0 bdb

12.Praszkowska Weronika kl. V b – 5,0 bdb

12.Skrzepińska Sara kl. V c  - 5,0 wz

12.Staszek Karolina kl. IV b – 5,0 wz

12.Swędrak Milena kl. IV c – 5,0 wz

12.Streit – Wlaźlak Jankl. VI a – 5,0 bdb

12.Szalewska Paulina kl. IV b – 5,0 wz

12.Wągrowski Mikołaj kl. V b – 5,0 bdb

12.Ziętala Weronika kl. IV a – 5,0 wz

13.Becht Filip kl. IV d – 4,9 bdb

13.Duda Jan kl. IV c – 4,9 bdb

13.Jurek Karolina kl. V a – 4,9 bdb

13.Kunicka Karolina kl. VI c – 4,9 bdb

13.Lewiński Konrad kl. VI c – 4,9 bdb

13.Orpel Barbara kl. IV c – 4,9 wz

13.Owczarek Paulina kl. IV d – 4,9 bdb

13.Przybysz Błażej kl. IV c – 4,9 bdb

13.Targalska Anna kl. Vd –  4,9 bdb

13.Szwagrzak Marta kl. VI c – 4,9 wz

14.Wójcik Natalia kl. V b – 4,89 bdb

15.Bartnicki Paweł kl. VI e – 4,8 bdb

15.Błaszczyk Paulina kl. VI e – 4,8 bdb

15.Dąbrowska Aleksandra kl. VI e – 4,8 bdb

15.Jach Klaudia kl. IV d – 4,8 bdb

15.Jurek Eliza kl. V a – 4,8 bdb

15.Jurek Wiktoria kl. VI e – 4,8 wz

15.Kamieniak Alicja kl. VI c – 4,8 bdb

15.Karasiński Maciej kl. V b – 4,8 bdb

15.Nadolski Hubert kl. VI c – 4,8 bdb

15.Pierzchalski Cyprian kl. IV c – 4,8 bdb

15.Piekarski Patryk kl. V d – 4,8 bdb

15.Romanowska Klaudia kl. IV c – 4,8 bdb

15.Tadejczyk Marta kl. IV b – 4,8 wz

15.Wojtas Eliza kl. V a – 4,8 bdb

15.Wolanowska Oliwia kl. IV d – 4,8 bdb

 

 

Wykazy najlepszych uczniów wg poziomów klas:

klasy czwarte

klasy piąte

klasy szóste

 


l2

logomisztrzowkodowania

Projekty: Unijne, rządowe, granty

Kontakt

Informacje dot. przetwarzania
danych osobowych

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

e-mail:sekretariat@sp3pabianice.pl

Inspektor ochrony danych
Sylwester Krawczyk
e-mail: sylwester.krawczyk@outsourcing-iod.pl

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania