Programowanie w SP3

programowanie

kodowanie copy

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

ETwinning

logomale

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Projekty matematyczne

blok mat

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Wolontariat

wolontariat copy

KHDK PCK przy SP3

 

Koło Honorowych

Dawców Krwi PCK przy SP3

khdk 

E-Podręczniki

e-podręczniki dla wszystkich klas

Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Święto Komisji Edukacji Narodowej

dzień wolny od zajęć dydaktycznych
Wystawienie ocen półrocznych

:)
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Zebrania

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 15 - 17.11.2016 r.
Zebrania półroczne

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 10 – 12.01.2017 r.
Ferie zimowe

FERIE 16 - 28 stycznia
Ferie wiosenne

Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Zebrania

godz.18.00
Zebrania

zebrania kl. IV – VI, godz.18.00
Zakończenie roku szkolnego. Rada Plenarna cz. 2

Klasy I - VI
Wystawienie propozycji ocen końcoworocznych

:)
Ferie wiosenne

ferie wiosenne 13 - 18 kwietnia
Rada Klasyfikacyjna

II półrocze
Rada Plenarna

cz.I
Rada Klasyfikacyjna

I półrocze
Rada Plenarna

I półrocze
Wystawienie propozycji ocen za I półrocze

:)
Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Zaloguj się

 

 

COTYGODNIOWE KONSULTACJE DLA RODZICÓW, WYCHOWANKÓW I UCZNIÓW. ROK 2022-23

 

Lp. NAZWISKO I IMIĘ DZIEŃ, GODZINA
1 Bara Grażyna czw. 16.00 - 17.00
2 Brzezińska Małgorzata pn. 7.00 - 8.00
3 Budziński Wojciech wt. 7.55 - 8.55
4 Ceglarek Anita pt. 7.55 - 8.55
5 Cymerman Grzegorz pn. 14.35 - 15.35
6 Czekalski Marek nie dotyczy
7 Dyguła Aleksandra pn. 14.00 - 15.00
8 Fibiger Dorota wt. 8.40 - 9.40
9 Flajszer Waldemar nie dotyczy
10 Gęs Tadeusz pn. 11.50 - 12.50
11 Gocałek Grażyna śr. 14.00 - 15.00
12 Gonera Anna czw. 15.30 - 16.30
13 Gralak Ewa pt. 7.00 - 8.00; drugie półrocze wt. 7.00 - 8.00
14 Grzywala Dagmara wt. 10.30 - 11.30
15 Hanke Ewa pn., śr. 14.00 - 14.15; wt., czw. 9.45 - 10.00
16 Jaksa Marzena pn. 13.35 - 14.35 co dugi tydzień
17 Jarecka Mariola pn. 9.35 - 10.35
18 Jarek Anna pn. 9.45 - 10.45
19 Jarzyńska Agnieszka wt. 7.00 - 8.00
20 Jurek Lidia śr. 14.40 - 15.40
21 Jurga Adam czw. 14.45 - 15.45
22 Kapuścińska Agnieszka pn. 7.00 - 8.00
23 Karaszkiewicz Aleksandra  
24 Kaszowska Ewa wt. 14.00 - 16.00 co dwa tygodnie
25 Kopka Aleksandra czw. 7.00 - 8.00
26 Kosenchuk Svitlana pn. 10.50 - 11.50
27 Kosztowna Ilona wt. 12.35 - 13.35
28 Kowalski Grzegorz wt. 7.55 - 5.55
29 Kozak Joanna śr. 13.50 - 14.50
30 Krotowska Mirosława wt. 10.45 - 11.45
31 Kubiak Maria pn. 7.00 - 8.00
32 Kubicka Agnieszka wt. 11.50 - 12.50
33 Kucharek Krystyna czw. 7.00 - 8.00
34 Kwiatkowska Natalia czw. 14.35 - 15.35
35 Leżańska Iwona wt. 10.30 - 11.30
36 Łondka Milena wt. 12.40 - 13.40
37 Łuszcz Ada pn. 13.00 - 14.00
38 Mackiewicz Joanna wt. 11.30 - 12.30
39 Madaliński Tomasz pn. 12.50 - 13.50
40 Malinowska Dorota śr. 14.35 - 15.35
41 Marczuk Jolanta wt. 14.45 - 15.45
42 Miękina Katarzyna pn. 10.30 - 11.30
43 Nawrocka Beata śr. 13.45 - 14.45
44 Nawrot-Kamińska Jolanta nie dotyczy
45 Nowaczyk Gabriela śr. 12.50 - 13.50
46 Nowak Joanna wt. 7.00 - 8.00
47 Nowak Renata pn. 14.35 - 15.35
48 Nowakowska Małgorzata wt. 14.30 - 15.30
49 Plucińska Paulina wt. 7.00 - 8.00
50 Pogorzelska Izabela wt. 7.55 - 8.55
51 Połosak Małgorzata nie dotyczy
52 Rodriguez Moya Maria czw. 7.00 - 8.00
53 Rogaczewska Karolina wt. 11.30 - 12.30
54 Rosiński Michał śr. 7.00 - 8.00
55 Saleta-Antol Edyta pn. 7.00 - 8.00
56 Serafin Marta czw. 9.00 - 10.00
57 Sobczak Danuta pn. 7.50 - 8.50
58 Starzyńska-Kloze Anna nie dotyczy
59 Stępniak Ewelina pt. 15.30 - 16.30
60 Strzelecka Anna nie dotyczy
61 Szapiel Justyna pn., śr. 9.45 - 10.00; wt., czw. 14.00 - 14.15
62 Szczegodzińska Kamila wt. 14.35 - 15.35
63 Szplit Agata p. 11.30 - 12.30
64 Szymczak Piotr czw. 15.40 - 16.40
65 Szynk Małgorzata pn. 13.40 - 14.40
66 Szynkiewicz Konrad czw. 8.00 - 9.00
67 Tołoczko Anita śr. 14.45 - 15.45
68 Topolska Elżbieta pt. 13.40 - 14.40
69 Tyluś Agata wt. 7.45 - 8.45
70 Urbańska Krystyna śr. 14.30 - 15.30
71 Woszczak Krzysztof pn. 16.30 - 17.30
72 Wróbel Aneta nie dotyczy
73 Wrzos-Grzanka Justyna nie dotyczy
74 Wucke Jolanta wt. 12.40 - 13.40
75 Wyrwa Jarosław śr. 7.00 - 8.00
76 Zbierkowska-Madej Justyna wt. 13.45 - 14.45

 

POWYŻSZY GRAFIK NIE OBOWIĄZUJE w tych tygodniach, w których są tradycyjne, comiesięczne konsultacje lub wywiadówki.

 

l2

logomisztrzowkodowania

Projekty: Unijne, rządowe, granty

Kontakt

Informacje dot. przetwarzania
danych osobowych (.PDF 217 KB)

Szkoła Podstawowa nr 3
im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

e-mail:sekretariat@sp3pabianice.pl

Inspektor ochrony danych
Sylwester Krawczyk
e-mail: sylwester.krawczyk@outsourcing-iod.pl

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania