12 kwietnia 2016 r. zostanie na długo zapamiętany przez społeczność naszej szkoły. Tego dnia Rada Rodziców zorganizowała niesamowitą Olimpiadę Sportową dla wszystkich uczniów. Co godzinę do rywalizacji startował inny poziom klas.

Przedstawiciele Rady Rodziców zadbali o wszystko! Była wspaniała, sportowa rywalizacja prowadzona pod czujnym okiem sędziów, trafnie dobrana ilość i rodzaj konkurencji zapewniły sprawną organizację i wymianę uczniów na sali gimnastycznej, no i oczywiście nie zabrakło medali i upominków.

Walka uczniów w każdej konkurencji była dopingowana przez kolegów z ich klas. Zawodnicy dawali z siebie wszystko! Nauczyciele obserwujący niezwykłe poświęcenie wychowanków nie kryli łez wzruszenia.

Drodzy Uczniowie - JESTEŚCIE WIELCY!

Drodzy Przedstawiciele Rady Rodziców - podziwiamy Was i z całego serca DZIĘKUJEMY!

5 copy copy

Wyniki rywalizacji