Programowanie w SP3

programowanie

kodowanie copy

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

ETwinning

logomale

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Projekty matematyczne

blok mat

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Świetlica szkolna

 

Wolontariat

wolontariat copy

KHDK PCK przy SP3

 

Koło Honorowych

Dawców Krwi PCK przy SP3

khdk 

E-Podręczniki

e-podręczniki dla wszystkich klas

e-book GWO /Matematyka/

e-booki Nowej Ery

Lepsza Szkoła

ls

Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Święto Komisji Edukacji Narodowej

dzień wolny od zajęć dydaktycznych
Wystawienie ocen półrocznych

:)
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Zebrania

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 15 - 17.11.2016 r.
Zebrania półroczne

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 10 – 12.01.2017 r.
Ferie zimowe

FERIE 16 - 28 stycznia
Ferie wiosenne

Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Zebrania

godz.18.00
Zebrania

zebrania kl. IV – VI, godz.18.00
Zakończenie roku szkolnego. Rada Plenarna cz. 2

Klasy I - VI
Wystawienie propozycji ocen końcoworocznych

:)
Ferie wiosenne

ferie wiosenne 13 - 18 kwietnia
Rada Klasyfikacyjna

II półrocze
Rada Plenarna

cz.I
Rada Klasyfikacyjna

I półrocze
Rada Plenarna

I półrocze
Wystawienie propozycji ocen za I półrocze

:)
Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Zaloguj się

Mój smartfon, mój mały świat - klikam z głową

logo klikam z glowa

oxford

W listopadzie 121 uczniów z klas 3 - 8 wzięło udział w Olimpiadzie Wiedzy Archimiedes - Matematyka. Plus 30 Edycja.

w konkursie można zdobyć maksymalnie 100 punktów.

Laureatami konkursu są wszyscy uczniowie, którzy popełnili nie więcej niż 5 błędów. Jeden błąd to strata 4 punktów. Miano:
laureata I stopnia z wyróżnieniem otrzymuje uczeń z maksymalną liczbą 100 pkt.
laureata I stopnia otrzymuje uczeń, który uzyskał przynajmniej 96 pkt.
laureata II stopnia otrzymuje uczeń, który uzyskał przynajmniej 92 pkt.
laureata III stopnia otrzymuje uczeń, który uzyskał przynajmniej 84 pkt.
laureata V stopnia otrzymuje uczeń, który uzyskał przynajmniej 80 pkt.

Oto lista laureatów z klas 4 - 8

NAZWISKO I IMIE UCZNIA

KLASA

NAUCZYCIEL

ILOŚĆ PUNKTOW

UZYSKANY TYTUŁ

SZAFRAN ZOFIA

6C

Brzozowska-Kłys Jolanta

100

LAUREAT I STOPNIA

Z WYRÓŻNIENIEM

FUK OLIWIER

6B

Nowak Renata

100

LAUREAT I STOPNIA

Z WYRÓŻNIENIEM

MIKOŁAJCZYK BARTŁOMIEJ

5C

Nowak Renata

100

LAUREAT I STOPNIA

Z WYRÓŻNIENIEM

Furmański Michał

4G

Brzozowska-Kłys Jolanta

96

LAUREAT I STOPNIA

Jahn Kosma

6A

Brzozowska-Kłys Jolanta

96

LAUREAT I STOPNIA

Jachowicz Jakub

6A

Brzozowska-Kłys Jolanta

96

LAUREAT I STOPNIA

SZTRANEK MACIEJ

6B

Nowak Renata

96

LAUREAT I STOPNIA

MICHALECKI DOMINIK

6B

Nowak Renata

96

LAUREAT I STOPNIA

BEDNAREK JAKUB

6C

Brzozowska-Kłys Jolanta

96

LAUREAT I STOPNIA

Maciejewski Antoni

4A

Kapuścińska Agnieszka

92

LAUREAT II STOPNIA

Plesińska Julia

4F

Kapuścińska Agnieszka

92

LAUREAT II STOPNIA

Szczepańska Zuzanna

4F

Kapuścińska Agnieszka

92

LAUREAT II STOPNIA

Płóciennik Dawid

4G

Brzozowska-Kłys Jolanta

92

LAUREAT II STOPNIA

ŁYSZKOWSKI JAKUB

5G

Nowak Renata

92

LAUREAT II STOPNIA

STOPKA SARA

5G

Nowak Renata

92

LAUREAT II STOPNIA

KOCISZEWSKI LEON

5I

Ruszer Iza

92

LAUREAT II STOPNIA

OSWALD MARCIN

6B

Nowak Renata

92

LAUREAT II STOPNIA

GUZIKOWSKI JAKUB

6B

Nowak Renata

92

LAUREAT II STOPNIA

SIERADZKA ALEKSANDRA

6D

Brzozowska-Kłys Jolanta

92

LAUREAT II STOPNIA

Turczynowicz Grzegorz

4F

Kapuścińska Agnieszka

88

LAUREAT III STOPNIA

STRĄK BARBARA

5C

Nowak Renata

88

LAUREAT III STOPNIA

GAJDA MAJA

5H

Ruszer Iza

88

LAUREAT III STOPNIA

WOŁOSZYN JULIA

6B

Nowak Renata

88

LAUREAT III STOPNIA

ŚMIAŁKOWSKI KASPER

6C

Brzozowska-Kłys Jolanta

88

LAUREAT III STOPNIA

Kardas Marta

4A

Kapuścińska Agnieszka

84

LAUREAT IV STOPNIA

Szulc Kamila

4F

Kapuścińska Agnieszka

84

LAUREAT IV STOPNIA

Netzel Konrad

4G

Brzozowska-Kłys Jolanta

84

LAUREAT IV STOPNIA

PIWOWARSKI PAWEŁ

5C

Nowak Renata

84

LAUREAT IV STOPNIA

SAŁATA SONIA

6D

Brzozowska-Kłys Jolanta

84

LAUREAT IV STOPNIA

Urbańska Karina

4C

Kapuścińska Agnieszka

80

LAUREAT V STOPNIA

WITKOWSKA ALEKSANDRA

5C

Nowak Renata

80

LAUREAT V STOPNIA

Suchcicki Filip

6A

Brzozowska-Kłys Jolanta

80

LAUREAT V STOPNIA

Pawłowski Stanisław

6A

Brzozowska-Kłys Jolanta

80

LAUREAT V STOPNIA

Fiołna Kajetan

6A

Brzozowska-Kłys Jolanta

80

LAUREAT V STOPNIA

FURMANEK ALEKSANDRA

6B

Nowak Renata

80

LAUREAT V STOPNIA

DOMAGAŁA JONANNA

6B

Nowak Renata

80

LAUREAT V STOPNIA

KOPKA KAROLINA

6C

Brzozowska-Kłys Jolanta

80

LAUREAT V STOPNIA

TYLUŚ MIESZKO

7A

Brzozowska-Kłys Jolanta

80

LAUREAT V STOPNIA

BRYKNER OLGA

7C

Nowak Renata

80

LAUREAT V STOPNIA

NOWAKOWSKI JAKUB

7C

Nowak Renata

80

LAUREAT V STOPNIA

 

Serdecznie wszystkim gratulujemy!

 

 

 

l2

logomisztrzowkodowania

Projekty: Unijne, rządowe, granty

Kontakt

Informacje dot. przetwarzania
danych osobowych  

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

 

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

 

e-mail:sekretariat@sp3pabianice.pl

 

 

Drukuj

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania