puchar

Z wielką przyjemnością informuję wszystkich, że witryna internetowa, na której obecnie się znajdujecie zdobyła III miejsce w ogólnopolskim konkursie 16. MAM Forum Pismaków uzyskując tym samym prawo do używania tytułu WICEMISTRZA INTERNETU.

Forum Pismaków to najstarszy konkurs gazetek szkolnych w Polsce, organizowany jest w Wałbrzychu od 1996 roku. Organizatorem 16-tej edycji MAM (Młodzieżowa Akcja Multimedialna) Forum Pismaków jest Fundacja Nowe Media z Warszawy. Komitetowi Organizacyjnemu honorowo przewodniczy mgr Elżbieta Sura – pomysłodawczyni konkursu i nauczyciel języka polskiego Zespołu Szkół nr 2 w Wałbrzychu, a jego pracami kieruje prezes Fundacji Nowe Media – Robert Bogdański.

 

Patronat honorowy nad konkursem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej, a także polskie Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej.

 

Mistrzowskie gazetki wybierane są w następujących kategoriach: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, gazetki środowiskowe. W edycji 2010/11 konkurs został poszerzony o kategorie multimedialne: wykonywane na platformie mam.media.pl elektroniczne wersje gazet szkolnych, a w tym roku również o kategorię: internetowa witryna szkolna.

To właśnie w tej kategorii

nasza strona internetowa zdobyła III miejsce w Polsce,

uzyskując tytuł WICEMISTRZA INTERNETU.

dyplom

Uroczysta gala, na której ogłoszono wyniki i wręczono nagrody odbyła się 1 kwietnia 2011 r. w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu.

odbieram

Dyplom, pamiątkowy puchar oraz pozostałe nagrody

z rąk p. Pawła Sito i p.Marcina Grudnia odebrała p. Renata Nowak - twórczyni strony.