Zajęcia pozalekcyjne dla klas IV-VII

 


Programowanie w SP3

programowanie

kodowanie copy

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

ETwinning

logomale

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Programowanie na matematyce

blok mat

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Świetlica szkolna

 

Wolontariat

wolontariat copy

KHDK PCK przy SP3

 

Koło Honorowych

Dawców Krwi PCK przy SP3

khdk 

E-Podręczniki

e-podręczniki dla wszystkich klas

e-book GWO /Matematyka/

e-booki Nowej Ery

Lepsza Szkoła

ls

Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Święto Komisji Edukacji Narodowej

dzień wolny od zajęć dydaktycznych
Wystawienie ocen półrocznych

:)
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Zebrania

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 15 - 17.11.2016 r.
Zebrania półroczne

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 10 – 12.01.2017 r.
Ferie zimowe

FERIE 16 - 28 stycznia
Ferie wiosenne

Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Zebrania

godz.18.00
Zebrania

zebrania kl. IV – VI, godz.18.00
Zakończenie roku szkolnego. Rada Plenarna cz. 2

Klasy I - VI
Wystawienie propozycji ocen końcoworocznych

:)
Ferie wiosenne

ferie wiosenne 13 - 18 kwietnia
Rada Klasyfikacyjna

II półrocze
Rada Plenarna

cz.I
Rada Klasyfikacyjna

I półrocze
Rada Plenarna

I półrocze
Wystawienie propozycji ocen za I półrocze

:)
Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Zaloguj się

Mój smartfon, mój mały świat - klikam z głową

logo klikam z glowa

WYKAZ ZAJĘĆ POZALEKCYJNYCH
ROK SZKOLNY 2017-18
KLASY IV – VII
         
Lp. Nazwisko i imię Sala Termin zajęć Rodzaj zajęć pozalekcyjnych
1 Saleta-Antol Edyta C9 Czw. 15.35 – 16.20 zajęcia wyrównawcze z historii kl. VII
Czw. 8.00 – 8.45 zajęcia rozwijające z historii kl. VII
świetlica wspierająca (wt)
2 Woszczak Krzysztof Sala religijna Pn. 13.45 – 14.30 Caritas kl. VI – VII
świetlica wspierająca (czw.)
3 Tadeusz Gęs Sala religijna Śr. 13.45 – 14.30 Caritas kl.
świetlica wspierająca (pn.)
4 Fibiger Dorota C6 Wt. 14.40 – 15.25 zajęcia wyrównawcze z j. pol. kl. VI b
C9 Pt. 8.00 – 8.45 zajęcia rozwijające z j. polskiego kl. VI b
świetlica wspierająca (pt)
5 Grzywala Dagmara C11 Wt. 14.40 – 15.25 koło dziennikarskie kl. VII
Wt. 13.45 – 14.30 zajęcia wyrównawcze z j. polskiego kl. VI e
Wt. 8.00 – 8.45 zajęcia wyrównawcze z. j. polskiego kl. VII
świetlica wspierająca (czw.)
6 Kubiak Maria B1 Czw. 15.35 – 16.20 zajęcia wyrównawcze z j. pol. kl. VI a, b, d
B 2 Wt. 14.40 – 15.25 koło zajęcia rozwijające recytatorskie kl. V a, b, d
7 Jarecka Mariola C7 Wt. 15.35 – 16.20 zajęcia wyrównawcze z j. pol. kl. V a, c
świetlica wspierająca (wt)
8 Topolska Elżbieta Wt. 15.35 – 16.20 koło teatralne
C 6 świetlica wspierająca (śr x2)
Brzezińska Małgorzata C 6 Wt. 14.40 – 16.20 zajęcia teatralne kl. IV
9 C11 Czw. 8.00 – 8.45 zajęcia dla dyslektyków kl. IV
świetlica wspierająca (wt)
10 Nowaczyk Gabriela C10 Śr. 14.40 – 15.25 zajęcia rozwijające z j. ang. kl. V
Śr.8.00 – 8.45 koło, zajęcia wyrównawcze j. ang. kl. V, VI
11 Tołoczko Anita C 8 Pn. 15.35 – 16.20 zajęcia wyrównawcze z j. ang. kl. V
Wt. 15.30 – 16.20 zajęcia wyrównawcze z j. ang. kl. VII
świetlica wspierająca (śr)
12 Biegańska Klaudia B11 Pn. 14.40 – 16.20 koło j. ang. - „Śpiewamy po angielsku” kl. IV- VII
Czw. 14.40 – 15.35 zajęcia wyrównawcze j. ang. kl. IV
C 7 świetlica wspierająca (śr)
13 Wróbel Aneta Św. czyt. Czw. 8.55 – 9.40 zajęcia wyrównawcze j. ang.IV a, c
B2 Wt. 8.00 – 8.45 zajęcia wyrównawcze j. ang. IV b, d
Sala klas I - III Czw. 12.50 – 13.35 zajęcia rozwijające z j. ang. kl. IV
świetlica wspierająca (śr)
14 Iwona Olczak - Wieczorek B 2 Czw. 14.30– 15.15 zajęcia wyrównawcze z j. ang. kl. VI
świetlica wspierająca (pn)
15 Strzelecka Anna C 1 Czw. 13.45 – 14.30 zajęcia wyrównawcze z j. ang. kl. IV, V
Czw. 14.40 – 15.25 zajęcia rozwijające z j. ang. kl. IV, V
świetlica wspierająca (śr)
16 Kopka Aleksandra C 12 Pn. 14.40 – 15.25 zajęcia wyrównawcze j. ang. kl. VII a
B 9 Wt. 13.45 – 14.30 zajęcia wyrównawcze z j. ang. w kl. I – III
17 Madaliński Tomasz C 9 Wt. 15.35 – 16.20 koło j. niemieckiego kl. VII
C 8 Czw. 14.40 – 15.25 zajęcia wyrównawcze z j. niemieckiego kl. VII
świetlica wspierająca (pt)
18 Brzozowska-Kłys Jolanta B5 Śr. 8.00 – 8.45 koło matematyczne kl. V
B 5 Wt. 13.45 – 14.30 zajęcia wyrównawcze kl. V
świetlica wspierająca
19 Kozak Joanna B10 Śr. 14.40 – 15.25 zajęcia rozwijające kl. IV – VII
B 10 Śr. 15,35 – 16.20 zajęcia wyrównawcze z matematyki kl. IV – VII
świetlica wspierająca (pn)
20 Nowak Renata B4/B11 Czw. 8.00 – 8.45 koło – robotyka z matematyką kl. VI e, c
B 11 Wt. 13.45-14.30 programowanie na matematyce kl. IV g, a
B 11 Pt. 13.45 – 14.30 zajęcia rozwijające kl. IV a, b, g
21 Szczegodzińska Kamila B6 Czw. 12.50 – 13.35 zajęcia matematyczne rozwijające kl. V b innowacja
Czw. 8.00 – 8.45 zajęcia rozwijające kl. VI a, VII
Pt. 8.00 – 8.45 zajęci wyrównawcze kl. VI
Śr. 14.30 – 15.25 zajęcia rozwijające dla kl. VII – wykorzystanie technologii informacyjnej do nauki matematyki „Matlandia”.
22 Ruszer Izabela Sala kl. I – III Wt. 12.50 – 13.35 zajęcia wyrównawcze kl. IV
B 10 Czw. 13.45 – 14.30 zajęcia matematyczna rozwijające dla kl. IV
świetlica wspierająca (pn)
23 Krotowska Mirosława B 6 Pn. 13.45 – 14.30 zajęcia wyrównawcze z przyrody kl. IV i V
świetlica wspierająca (śr, pt)
24 Kusiak Anna B 2 świetlica wspierająca (czw., wt.)
25 Szplit Agata świetlica wspierająca (czw., pt x2)
Pt. 13.45 – 14.30 zajęcia przyrodnicze dla klas IV
26 Sobczak Danuta B3 Wt. 14.40 – 15.25 zajęcia wyr. /koło przyrodnicze kl. VI
Pt. 14.40 – 15.25 zajęcia wyrównawcze z przyrody kl. V
świetlica wspierająca (czw.)
27 Leżanska Iwona C1 Śr. 13.45 – 14.30 zajęcia wyrównawcze/koło z fizyki kl. VII
28 Worach – Kapitułka Grażyna B 1 Pt. 14.40 – 15.25 zajęcia rozwijające /wyrównawcze z geografii kl. VII
świetlica wspierająca (wt.)
29 Cymerman Grzegorz Pt. 13.45 – 14.30 zajęcia szachowe kl. IV
świetlica wspierająca (czw.)
Pn. 13.35 – 14.30 tenis stołowy
30 Rosiak Grażyna B 4 Czw. 14.40 – 16.10 zajęcia wyrównawcze/rozwijające z informatyki
kl. IV – V
31 Kucharek Wojciech B 4 Śr. 14.40 – 16.10 zajęcia wyrównawcze/rozwijające z informatyki
kl. VI – VII
świetlica wspierająca (pt)
32 Nowak Joanna Sala Gim Czw. 14.40 – 16.20 zajęcia z tenisa stołowego/ogólnorozwojowe kl. IV
33 Gralak Ewa Sala Gim Pn/Wt. 15.30 – 17.00 SKS mini piłka koszykowa chł. /BRD V – VII
świetlica wspierająca (pn)
34 Czekalski Marek Sala Gim Śr. 14.40 – 15.25 zajęcia sportowe dla kl. IV
Śr. 15.25 – 16.20 SKS, zajęcia ogólnorozwojowe chł. kl. V
Świetlica wspierająca (pt.)
35 Urbańska Krystyna Sala Gim Pn. 15.30 – 17.00 SKS piłka siatkowa dz. kl. VII
świetlica wspierająca (czw)
36 Stefańczyk Alicja Sala Gim Czw. 14.30 – 16.00 koszykówka dziewcząt kl. IV
Pn. 14.40 – 15.25 zajęcia sportowe dla kl. IV
37 Rosiński Michał Sala Gim Pt. 15.35 – 17.00 siatkówka chłopców (dziewcząt?) kl.VI - VII
38 Wyrwa Jarosław Sala Gim Czw. 13.45 – 14.30 gimnastyka korekcyjna kl. IV
Pn. 13.45 – 14.30 zajęcia szachowe
39 Hanke Ewa - zajęcia świetlicowe (pn, wt.)
40 Rybak Katarzyna - zajęcia świetlicowe (śr, czw., pt.)
41 Dzwonnik Urszula B 5 Pn. 8.00 – 8.45 zajęcia rozwijające z historii kl. V
42 Budziński Wojciech C 2 Wt. 15.35 – 17.00 zajęcia plastyczne dla kl. IV
Czw. 8.00 – 8.45 zajęcia wychowawcze kl. IV J
świetlica wspierająca (pn)
43 Tomaszewska Małgorzata B 10 Wt. 13.45 – 14.30 zajęcia plastyczne kl. IV
44 Ceglarek Anita C3 Pn. 15.35 – 17.00 chór (x2)
świetlica wspierająca ( czw.)
45 Malinowska Dorota Sala terapeut. Śr. 11.50 – 12.35 terapia pedagogiczna kl. IV d
Pt.13.45 – 14.30 terapia pedagogiczna kl. IIf
świetlica wspierająca (śr, )
Wt. 15.35 – 16.20 koło teatralne kl. VII
46 Zbierkowska – Madej Justyna Sala terapeut. Pn. 13.35 – 14.35 zajęcia socjoterapeutyczne kl. IV – VI
Wt. 14.35 – 15.35 zajęcia socjoterapeutyczne kl. I – III
zajęcia wspomagające – świetlica (pn., wt.,)

l2

logomisztrzowkodowania

Projekty unijne, granty

Kontakt

Informacje dot. przetwarzania
danych osobowych  

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

 

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

 

e-mail:sekretariat@sp3pabianice.pl

 

 

Drukuj

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania