e-dziennik

Programowanie w SP3

programowanie

kodowanie copy

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

ETwinning

logomale

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Programowanie na matematyce

blok mat

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Świetlica szkolna

 

Wolontariat

wolontariat copy

KHDK PCK przy SP3

 

Koło Honorowych

Dawców Krwi PCK przy SP3

khdk 

E-Podręczniki

e-podręczniki dla wszystkich klas

e-book GWO /Matematyka/

e-booki Nowej Ery

Lepsza Szkoła

ls

Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Święto Komisji Edukacji Narodowej

dzień wolny od zajęć dydaktycznych
Wystawienie ocen półrocznych

:)
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Zebrania

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 15 - 17.11.2016 r.
Zebrania półroczne

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 10 – 12.01.2017 r.
Ferie zimowe

FERIE 16 - 28 stycznia
Ferie wiosenne

Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Zebrania

godz.18.00
Zebrania

zebrania kl. IV – VI, godz.18.00
Zakończenie roku szkolnego. Rada Plenarna cz. 2

Klasy I - VI
Wystawienie propozycji ocen końcoworocznych

:)
Ferie wiosenne

ferie wiosenne 13 - 18 kwietnia
Rada Klasyfikacyjna

II półrocze
Rada Plenarna

cz.I
Rada Klasyfikacyjna

I półrocze
Rada Plenarna

I półrocze
Wystawienie propozycji ocen za I półrocze

:)
Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Zaloguj się

Mój smartfon, mój mały świat - klikam z głową

logo klikam z glowa

Filtr
  • Tradycją naszej szkoły jest przeprowadzanie w ostatnim tygodniu roku szkolnego konkursu wiedzowego pod nazwą SuperTrójka.

    W konkursie bierze udział tylko jedna osoba z klasy, posiadająca najwyższą średnią z ocen końcoworocznych. Konkurs odbywa się w trzech poziomach: klas czwartych, piątych i szóstych. Zwyciezca konkursu otrzymuje srebrną tarczę NAJLEPSZY UCZEŃ SP3.

    W roku szkolnym 2016/17 laureatami SuperTrójki zostali:

    w poziomie klas czwartych - Dominik Michalecki z klasy IVb

    w poziomie klas piątych - Maja Kłucjasz z klasy Vb

    w poziomie klas szóstych - Jakub Dłubakowski z klasy VIe

    SREBRNE TARCZE NAJLEPSZY UCZEŃ SP3 zostały wręczone podczas uroczystości zakończeniu roku szkolnego.

    Raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

    supertrojki


    Zapisz

     

  • wakacje

     

     

    „Bezpieczne wakacje”

    Bezpieczne wakacje to jest ważna sprawa,

    Bo przecież w wakacje nie tylko zabawa.

    Kiedy wyjeżdżamy, to o zdrowie dbamy

    I przepisy wszelkie zawsze przestrzegamy.

    Aby czas ten wolny mile był spędzony,

    By nie leczyć ran i wrócić do szkoły.

                                         Filip Suchcicki, klasa IV a

    „Bezpieczne wakacje”

    Gdy wakacje się zbliżają,

    Od myślenia nie zwalniają.

    Szanuj zdrowie, szanuj życie

    W domu, w lesie, czy na szczycie.

    Czy nad wodą z pełnym żaglem,

    Czy też zmierzasz górskim szlakiem,

    Na rowerze, leśną drogą

    Licz się zawsze z niepogodą.

    Od plaż dzikich, rzecznych wirów

    Trzymaj się z daleka.

    Licho nie śpi, wiec nie zwlekaj.

    Z bezpieczeństwem za pan brat

    I u stóp jest piękny świat.

    Paweł Woszczak, klasa IV a

  • bezpiecznewakacje

    Konkurs w ramach akcji „Bezpieczne wakacje” był kolejną inicjatywą Samorządu Uczniowskiego. Adresowany był do wszystkich uczniów szkoły. Uczniowie mogli wykonywać prace w trzech kategoriach:

    1. Prezentacja multimedialna
    2. Praca plastyczna – plakat
    3. Praca literacka – wiersz

    Wyróżniono następujące osoby:

    - w kategorii informatycznej:

    1) Maja Fejdasz V c

    2) Maja Baj VI a

    3) Maria Kasznicka VI a

    - w kategorii literackiej:

    1) Paweł Woszczak IV a

    2) Filip Suchcicki IV a

    Nagrodzone prace można oglądać na stronie internetowej naszej szkoły. Wyróżnione osoby otrzymały atrakcyjne nagrody, które z pewnością będą mogły wykorzystać w okresie wakacyjnym.

     

     

     

     

     

  • 5 czerwca 2017 r. w Gimnazjum nr 2 w Pabianicach odbył się VII Pabianicki Konkurs Matematyczny „Matematyka wokół nas” dla klas VI Szkół Podstawowych. Naszą szkołę reprezentowali: Cyprian Szczepanik z kl. VI b, Zofia Góra z klasy VIe oraz Kacper Czap z kl. VId. 

    Możemy pochwalić się sukcesem Kacpra Szczepanika, który wywalczył III miejsce w klasyfikacji indywidualnej. Do konkursu Kacpra przygotowywała pani Anna Bujacz

    Serdecznie gratulujemy!

    matematyczny

    matematyczny2 copy

  • su

    Samorząd Uczniowski ogłasza następujące konkursy:

    - Indywidualny konkurs na pracę plastyczną na temat „Bezpieczeństwo podczas wakacji” (format A3, technika dowolna) – dla uczniów klas I - VI

    - Indywidualny konkurs na najciekawszą prezentację multimedialną pt. „Bezpieczeństwo podczas wakacji” (ilość slajdów dowolna) – dla uczniów klas IV - VI

    - Indywidualny konkurs na wierszyk pt. „Bezpieczne wakacje” dla uczniów klas I - VI

    - Indywidualny konkurs na komiks pt. „Bezpieczeństwo podczas wakacji” – dla uczniów I - VI

    Celem konkursów jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa podczas spędzania wolnego czasu przez dzieci w okresie wakacyjnym, uświadomienie zagrożeń mogących wystąpić w różnych miejscach i sytuacjach podczas letnich wyjazdów (morze, góry, jeziora, podróż różnymi środkami transportu, itp.).

    Prace oceniane będą w kategoriach wiekowych: I – III i IV - VI. Termin oddawania prac: 13.06.2017.

    Prace należy dostarczać do pedagogów szkolnych.

     

     

     

     

  •  

    Na stronach Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Łodzi opublikowano raport z wynikami sprawdzianu po szkole podstawowej w roku 2016.

    Szóstoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Pabianicach osiągnęli z części I egzaminu (j. polski i matematyka) najwyższe wyniki ze wszystkich szkół z miasta, gminy i powiatu pabianickiego! W części II egzaminu, czyli z języka angielskiego, nasi uczniowie uplasowali się na III pozycji w powiecie.

     

  •  

     

    1 Katarzyna Gajda kl. V b 6,00 wz

    2 Góra Zofia kl. V e 5,81 wz

    3 Ozimek Anna kl. VI b 5,80 wz

    czytaj dalej

     

    4 Dłubakowski Jakub kl. V e 5,72 wz

    5 Usaczew Aleksandra kl. IV b 5,70 wz

    6 Adamkiewicz Zofia kl. V b 5,64 wz

    7 Jończyk Patrycja kl. V b 5,64 wz

    8 Witasik Patryk kl. VI b 5,64 wz

    9 Brykner Olga kl. IV c 5,60 bdb

    10 Kłucjasz Maja kl. IV b 5,60 bdb

    11 Kret Wojciech kl. IV a 5,60 wz

    12 Szynk Stanisław kl. IV b 5,60 wz

    13 Adamczyk Patrycja kl. IV d 5,56 wz

    14 Antczak Julian kl. VI d 5,55 wz

    15 Berut Nadia kl. VI d 5,55 bdb

    16 Stępień Adam kl. VI d 5,55 wz

    17 Antczak Martyna kl. IV c 5,50 wz

    18 Nowak Dominik kl. IV c 5,50 bdb

    19 Saładaj Weronika kl. IV d 5,50 bdb

    20 Sobutkowska Mira kl. IV b 5,50 wz

    21 Bajer Lidia kl. VI b 5,45 wz

    22 Bojanowski Szymon kl. V d 5,45 wz

    23 Dąbrowska Helena kl. V a 5,45 wz

    24 Nawrot Jakub kl. V d 5,45 bdb

    25 Sobczyk Natalia kl. VI e 5,45 wz

    26 Makowski Jakub kl. IV a 5,40 bdb

    27 Michałowicz Maja kl. IV c 5,40 bdb

    28 Nowakowski Jakub kl. IV c 5,40 bdb

    29 Gosławska Oliwia kl. V e 5,36 bdb

    30 Góralczyk Julia kl. V c 5,36 wz

    31 Grzelik Mateusz kl. VI d 5,36 wz

    32 Kaczmarek Martyna kl. V b 5,36 bdb

    33 Kozłowska Karolina kl. VI e 5,36 wz

    34 Olejnik Kamil kl. VI a 5,36 wz

    35 Maurer Wiktoria kl. V b 5,36 bdb

    36 Pietrzak Olga kl. VI d 5,36 wz

    37 Rybowski Mikołaj kl. VI d 5,36 wz

    38 Siniarska Inez kl. VI b 5,36 wzwz

    39 Sztranek Jan kl. VI d 5,36 wz

    40 Świtoniak Izabella kl. VI d 5,36

    41 Witasik Michał kl. VI b 5,36 bdb

    42 Berlińska Natalia kl. IV e 5,30 wz

    43 Berut Julia kl. IV d 5,30 bdb

    44 Brzozowska Aleksandra kl. IV c 5,30 bdb

    45 Łyszkowski Michał kl. IV a 5,30 bdb

    46 Pomorski Paweł kl. V c 5,30 bdb

    47 Sentkowski Jan kl. IV a 5,30 bdb

    48 Strzelecki Marcin kl. IV b 5,30 bdb

    49 Tyluś Mieszko kl. IV a 5,30 bdb

    50 Zajdel Julia kl. IV a 5,30 bdb

    51 Brol Oliwia kl. V b 5,27 bdb

    52 Długosz Magdalena kl. V d 5,27 wz

    53 Kaczyk Amelia kl. V e 5,27 bdb

    54 Kędzierska Amelia kl. V b 5,27 bdb

    55 Menc Karolina kl. VI b 5,27 bdb

    56 Peć Zuzanna kl. VI e 5,27 wz

    57 Pikula Roksana kl. VI e 5,27 wz

    58 Siedlecka Zuzanna kl. V d 5,27 bdb

    59 Sieroń Karol kl. V b 5,27 bdb

    60 Stachura Julia kl. VI b 5,27 wz

    61 Włodarczyk Patrycja kl. VI a 5,27 wz

    62 Wolska Nikola kl. VI a 5,27 wz

    63 Góralska Magdalena kl. IV b 5,20 bdb

    64 Grocka Maja kl. IV b 5,20 bdb

    65 Marcinkiewicz Barbara kl. IV a 5,20 bdb

    66 Pokojowa Zuzanna kl. IV c 5,20 bdb

    67 Woźniak Karol kl. IV e 5,20 bdb

    68 Gerasik Kacper kl. V e 5,18 bdb

    69 Kasznicka Maria kl. V a 5,18 bdb

    70 Kubiak Wiktoria kl. V c 5,18 wz

    71 Kudra Iga kl. V c 5,18 wz

    72 Łaska Paulina kl. VI e 5,18 bdb

    73 Pierzchalski Hubert kl. V e 5,18 bdb

    74 Wiąckiewicz Adrian kl. VI a 5,18 bdb

    75 Witkowski Maciej kl. VI d 5,18 wz

    76 Bielawski Franciszek kl. IV c 5,10 bdb

    77 Buś Julia kl. IV e 5,10 wz

    78 Klemżyńska Iga kl. IV d 5,10 bdb

    79 Kozak Aleksander kl. IV a 5,10 bdb

    80 Krajewska Martyna kl. IV b 5,10 bdb

    81 Mach Nikola kl. IV c 5,10 bdb

    82 Nowińska Nikola kl. IV a 5,10 bdb

    83 Pomorski Tomasz kl V c 5,10 bdb

    84 Różycka Natalia kl. IV a 5,10 bdb

    85 Bonczał Weronika kl. V a 5,09 bdb

    86 Bryś Marcelina kl. V d 5,09 bdb

    87 Bajer Katarzyna kl. VI e 5,09 bdb

    88 Biesaga Zofia kl. VI b 5,09 wz

    89 Biesiacka Adrianna kl. VI b 5,09 wz

    90 Fuk Wiktoria kl. V d 5,09 bdb

    91 Glinkowski Piotr kl. VI b 5,09 wz

    92 Karasiński Patryk kl. V a 5,09 bdb

    93 Paszkiewicz Róża kl. VI d 5,09 wz

    94 Pluta Patryk kl. V e 5,09 bdb

    95 Przyk Szymon kl. VI d 5,09 bdb

    96 Stusio Aleksandra kl. VI d 5,09 bdb

    97 Szczęsna Anna kl. VI d 5,09 wz

    98 Szkudlarek Oliwier kl. V a 5,09 wz

    99 Śmiałkowska Zuzanna kl. V e 5,09 wz

    100 Adamek Klaudia kl. VI e 5,00 bdb

    101 Brzozowski Jakub kl. V e 5,00 bdb

    102 Bujacz Franciszek kl. IV c 5,00 bdb

    103 Buraczyńska Wiktoria kl. V a 5,00 wz

    104 Czestkowski Piotr kl. VI b 5,00 bdb

    105 Gross Mateusz kl. V c 5,00 bdb

    106 Fejdasz Maja kl. IV c 5,0 bdb

    107 Jaworska Amelia kl. V c 5,00 wz

    108 Karasińska Marta kl. VI e 5,00 bdb

    109 Kowalska Kinga kl. V e 5,00 bdb

    110 Krasińska Martyna kl. V d 5,00 wz

    111 Kunicka Natalia kl. VI d 5,00 bdb

    112 Marcinkowski Dawid kl. V e 5,00 bdb

    113 Materka Marika kl. IV d 5,00 bdb

    114 Medyński Michał kl. IV c 5,00 bdb

    115 Mikulski Kacper kl. IV c 5,00 wz

    116 Oberle Hanna kl. IV a 5,00 bdb

    117 Okrojek Natalia kl. IV b 5,00 bdb

    118 Olczak Patrycja kl. IV b 5,00 bdb

    119 Sarnik Miłosz kl. V b 5,00 bdb

    120 Sysio Aleksander kl. IV a 5,0 bdb

    121 Stolarek Julia kl. IV a 5,00 bdb

    122 Szczepaniak Cyprian kl. V b5,00 bdb

    123 Wąsik Jakub kl. VI a 5,00 bdb

    124 Więclewski Jakub kl. IV a 5,00 bdb

    125 Wojtaszek Wojciech kl. V e 5,00 bdb

    126 Czaplińska Klaudia kl. VI e 4,91 bdb

    127 Foszpańczyk Natalia kl. V d 4,91 bdb

    128 Fręch Wiktoria kl. VI b 4,91 bdb

    129 Minias Magdalena kl. VI d 4,91 wz

    130 Nowacki Mateusz kl. VI b 4,91 bdb

    131 Okruszek Natalia kl. V a 4,91 bdb

    132 Paradowska Zuzanna kl. VI d 4,91 wz

    133 Przerywacz Dominika kl. V c 4,91 bdb

    134 Siewiera Weronika kl. V a 4,91 bdb

    135 Zawiasa Mateusz kl. V c 4,91 bdb

    136 Jabłoński Jakub kl. V e 4,90 bdb

    137 Lichnowski Mateusz kl. IV a 4,90 bdb

    138 Pościk Lena kl. IV d 4,90 bdb

    139 Rudzki Mikołaj kl. IV a 4,90 bdb

    140 Śmiałkowski Szymon kl. V e 4,90 bdb

    141 Trzanek Joanna kl. IV e 4,90 bdb

    142 Zamolska Oliwia kl. V e 4,90

    143 Adamiak Szymon kl. VI d 4,82 bdb

    144 Cyran Kacper kl. V d 4,82 bdb

    145 Czap Kacper kl. V d 4,82 bdb

    146 Hańczka Bartosz kl. V a 4,82 bdb

    147 Helbik Patrycja kl. VI e 4,82 bdb

    148 Iwaszkiewicz Laura kl. VI b 4,82 bdb

    149 Jachowicz Jan kl. V b 4,82 bdb

    150 Jagusiak Roksana kl. V a 4,82 bdb

    151 Kazimierczak Marietta kl. VI d 4,82 wz

    152 Kostera Jakub kl. VI e 4,82 bdb

    153 Kręc Daria kl. VI d 4,82 bdb

    154 Krysiak Marta kl. VI b 4,82 wz

    155 Michalak Adrian kl. VI e 4,82 bdb

    156 Morawiec Martyna kl. V d 4,82 bdb

    157 Popek Szymon kl. VI b 4,82 wz

    158 Bartelmus Joanna kl. V e 4,81

    159 Fiuk Jakub kl. V e 4,81 bdb

    160 Kopka Karolina 4,81 bdb

    161 Michalak Rozalia kl. V e 4,81 bdb

    162 Jedynak Jan kl. IV a 4,80 bdb

    163 Kalecińska Julia kl. IV d 4,80 bdb

    164 Kamiński Marcel kl. IV b 4,80 bdb

    165 Koziarkiewicz Kinga kl. IV d 4,80 bdb

    166 Krawczewska Oliwia kl. IV d 4,80 bdb

    167 Kroban Kacper kl. IV a 4,80 bdb

    168 Kusiak Wiktoria kl. IV a 4,80 bdb

    169 Łukasiewicz Natalia kl. IV b 4,80 bdb

    170 Narożnik Kamil kl. IV a 4,80 bdb

    171 Naumowicz Zofia kl. IV d 4,80 bdb

    172 Półtorak Kacper kl. IV b 4,80 bdb

    173 Rygiel Dominik kl. IV c 4,80 bdb

    174 Tłokiński Bartosz kl. IV a 4,80 bdb

    175 Wartalska Wiktoria kl. IV e 4,80 bdb

     

    Najlepsi uczniowie wg klas

     

     

    Najlepsi uczniowie klas czwartych

     

    1. Usaczew Aleksandra kl. IV b 5,70 wz
    2. Brykner Olga kl. IV c 5,60 bdb
    3. Kłucjasz Maja kl. IV b 5,60 bdb
    4. Kret Wojciech kl. IV a 5,60 wz
    5. Szynk Stanisław kl. IV b 5,60 wz
    6. Adamczyk Patrycja kl. IV d 5,56 wz
    7. Antczak Martyna kl. IV c 5,50 wz
    8. Nowak Dominik kl. IV c 5,05 bdb
    9. Saładaj Weronika kl. IV d 5,50 bdb
    10. Sobutkowska Mira kl. IV b 5,50 wz
    11. Makowski Jakub kl. IV a 5,40 bdb
    12. Michałowicz Maja kl. IV c 5,40 bdb
    13. Nowakowski Jakub kl. IV c 5,40 bdb
    14. Berlińska Natalia kl. IV e 5,30 wz
    15. Berut Julia kl. IV d 5,30 bdb
    16. Brzozowska Aleksandra kl. IV c 5,30 bdb
    17. Łyszkowski Michał kl. IV a 5,30 bdb
    18. Sentkowski Jan kl. IV a 5,30 bdb
    19. Strzelecki Marcin kl. IV b 5,30 bdb
    20. Tyluś Mieszko kl. IV a 5,30 bdb
    21. Zajdel Julia kl. IV a 5,30 bdb
    22. Góralska Magdalena kl. IV b 5,20 bdb
    23. Grocka Maja kl. IV b 5,20 bdb
    24. Marcinkiewicz Barbara kl. IV a 5,20 bdb
    25. Pokojowa Zuzanna kl. IV c 5,20 bdb
    26. Woźniak Karol kl. IV e 5,20 bdb
    27. Bielawski Franciszek kl. IV c 5,10 bdb
    28. Buś Julia kl. IV e 5,10 wz
    29. Klemżyńska Iga kl. IV d 5,10 bdb
    30. Kozak Aleksander kl. IV a 5,10 bdb
    31. Krajewska Martyna kl. IV b 5,10 bdb
    32. Mach Nikola kl. IV c 5,10 bdb
    33. Nowińska Nikola kl. IV a 5,10 bdb
    34. Natalia Różycka kl. IV a 5,10 bdb
    35. Bujacz Franciszek kl. IV c 5,00 bdb
    36. Fejdasz Maja kl. IV c 5,00 bdb
    37. Materka Marika kl. IV d 5,00 bdb
    38. Medyński Michał kl. IV c 5,00 bdb
    39. Mikulski Kacper kl. IV c 5,00 wz
    40. Oberle Hanna kl. IV a 5,00 bdb
    41. Okrojek Natalia kl. IV b 5,00 bdb
    42. Olczak Patrycja kl. IV b 5,00 bdb
    43. Stolarek Julia kl. IV a 5,00 bdb
    44. Więclewski Jakub kl. IV a 5,00 bdb
    45. Sysio Aleksander kl. IV a 5,00 bdb
    46. Lichnowski Mateusz kl. IV a 4,90 bdb
    47. Pościk Lena kl. IV d 4,90 bdb
    48. Rudzki Mikolaj kl. IV a 4,90 bdb
    49. Trzanek Joanna kl. IV e 4,9 bdb
    50. Jedynak Jan kl. IV a 4,80 bdb
    51. Kalecińska Julia kl. IV d 4,80 bdb
    52. Kamiński Marcel kl. IV b 4,80 bdb
    53. Koziarkiewicz Kinga kl. IV d 4,80 bdb
    54. Krawczewska Oliwia kl. IV d 4,80 bdb
    55. Kroban Kacper kl. IV a 4,80 bdb
    56. Kusiak Wiktoria kl. IV a 4,80 bdb
    57. Łukasiewicz Natalia kl. IV b 4,80 bdb
    58. Narożnik Kamil kl. IV a 4,80 bdb
    59. Naumowicz Zofia kl. IV d 4,80 bdb
    60. Półtorak Kacper kl. IV b 4,80 bdb
    61. Rygiel Dominik kl. IV c 4,80 bdb
    62. Tłokiński Bartosz kl. IV a 4,80 bdb
    63. Wartalska Wiktoria kl. IV e 4,80 bdb

     

    Najlepsi uczniowie klas piątych

     

    1. Katarzyna Gajda kl. V b 6,00 wz
    2. Góra Zofia kl. V e 5,81 wz
    3. Dłubakowski Jakub kl. V e 5,72 wz
    4. Adamkiewicz Zofia kl. V b 5,64 wz
    5. Jończyk Patrycja kl. V b 5,64 wz
    6. Bojanowski Szymon kl. V d 5,45 wz
    7. Dąbrowska Helena kl. V a 5,45 wz
    8. Nawrot Jakub kl. V d 5,45 bdb
    9. Gosławska Oliwia kl. V e 5,36 bdb
    10. Góralczyk Julia kl. V c 5,36 wz
    11. Kaczmarek Martyna kl. V b 5,36 bdb
    12. Maurer Wiktoria kl. V b 5,36 bdb
    13. Pomorski Paweł kl. V c 5,30 bdb
    14. Brol Oliwia kl. V b 5,27 bdb
    15. Długosz Magdalena kl. V d 5,27 wz
    16. Kaczyk Amelia kl. V e 5,27 bdb
    17. Kędzierska Amelia kl. V b 5,27 bdb
    18. Siedlecka Zuzanna kl. V d 5,27 bdb
    19. Sieroń Karol kl. V b 5,27 bdb
    20. Gerasik Kacper kl. V e 5,18 bdb
    21. Kasznicka Maria kl. V a 5,18 bdb
    22. Kubiak Wiktoria kl. V c 5,18 wz
    23. Kudra Iga kl. V c 5,18 wz
    24. Pierzchalski Hubert kl. V e 5,18 bdb
    25. Pomorski Tomasz kl V c 5,10 bdb
    26. Bonczał Weronika kl. V a 5,09 bdb
    27. Bryś Marcelina kl. V d 5,09 bdb
    28. Fuk Wiktoria kl. V d 5,09 bdb
    29. Karasiński Patryk kl. V a 5,09 bdb
    30. Pluta Patryk kl. V e 5,09 bdb
    31. Szkudlarek Oliwier kl. V a 5,09 wz
    32. Śmiałkowska Zuzanna kl. V e 5,09 wz
    33. Brzozowski Jakub kl. V e 5,00 bdb
    34. Buraczyńska Wiktoria kl. V a 5,00 wz
    35. Gross Mateusz kl. V c 5,00 bdb
    36. Jaworska Amelia kl. V c 5,00 wz
    37. Kowalska Kinga kl. V e 5,00 bdb
    38. Krasińska Martyna kl. V d 5,00 wz
    39. Marcinkowski Dawid kl. V e 5,00 bdb
    40. Sarnik Miłosz kl. V b 5,00 bdb
    41. Szczepaniak Cyprian kl. V b5,00 bdb
    42. Wojtaszek Wojciech kl. V e 5,00 bdb
    43. Foszpańczyk Natalia kl. V d 4,91 bdb
    44. Okruszek Natalia kl. V a 4,91 bdb
    45. Przerywacz Dominika kl. V c 4,91 bdb
    46. Siewiera Weronika kl. V a 4,91 bdb
    47. Zawiasa Mateusz kl. V c 4,91 bdb
    48. Jabłoński Jakub kl. V e 4,90 bdb
    49. Śmiałkowski Szymon kl. V e 4,90 bdb
    50. Zamolska Oliwia kl. V e 4,90
    51. Cyran Kacper kl. V d 4,82 bdb
    52. Czap Kacper kl. V d 4,82 bdb
    53. Hańczka Bartosz kl. V a 4,82 bdb
    54. Jachowicz Jan kl. V b 4,82 bdb
    55. Jagusiak Roksana kl. V a 4,82 bdb
    56. Morawiec Martyna kl. V d 4,82 bdb
    57. Bartelmus Joanna kl. V e 4,81
    58. Fiuk Jakub kl. V e 4,81 bdb
    59. Kopka Karolina 4,81 bdb
    60. Michalak Rozalia kl. V e 4,81 bdb

     

     

    Najlepsi uczniowie klas szóstych

     

    1. Ozimek Anna kl. VI b 5,80 wz
    2. Witasik Patryk kl. VI b 5,64 wz
    3. Antczak Julian kl. VI d 5,55 wz
    4. Berut Nadia kl. VI d 5,55 bdb
    5. Stępień Adam kl. VI d 5,55 wz
    6. Bajer Lidia kl. VI b 5,45 wz
    7. Sobczyk Natalia kl. VI e 5,45 wz
    8. Grzelik Mateusz kl. VI d 5,36 wz
    9. Kozłowska Karolina kl. VI e 5,36 wz
    10. Olejnik Kamil kl. VI a 5,36 wz
    11. Pietrzak Olga kl. VI d 5,36 wz
    12. Rybowski Mikołaj kl. VI d 5,36 wz
    13. Siniarska Inez kl. VI b 5,36 wzwz
    14. Sztranek Jan kl. VI d 5,36 wz
    15. Świtoniak Izabella kl. VI d 5,36
    16. Witasik Michał kl. VI b 5,36 bdb
    17. Menc Karolina kl. VI b 5,27 bdb
    18. Peć Zuzanna kl. VI e 5,27 wz
    19. Pikula Roksana kl. VI e 5,27 wz
    20. Stachura Julia kl. VI b 5,27 wz
    21. Włodarczyk Patrycja kl. VI a 5,27 wz
    22. Wolska Nikola kl. VI a 5,27 wz
    23. Łaska Paulina kl. VI e 5,18 bdb
    24. Wiąckiewicz Adrian kl. VI a 5,18 bdb
    25. Witkowski Maciej kl. VI d 5,18 wz
    26. Bajer Katarzyna kl. VI e 5,09 bdb
    27. Biesaga Zofia kl. VI b 5,09 wz
    28. Biesiacka Adrianna kl. VI b 5,09 wz
    29. Glinkowski Piotr kl. VI b 5,09 wz
    30. Paszkiewicz Róża kl. VI d 5,09 wz
    31. Przyk Szymon kl. VI d 5,09 bdb
    32. Stusio Aleksandra kl. VI d 5,09 bdb
    33. Szczęsna Anna kl. VI d 5,09 wz
    34. Adamek Klaudia kl. VI e 5,00 bdb
    35. Czestkowski Piotr kl. VI b 5,00 bdb
    36. Karasińska Marta kl. VI e 5,00 bdb
    37. Kunicka Natalia kl. VI d 5,00 bdb
    38. Wąsik Jakub kl. VI a 5,00 bdb
    39. Czaplińska Klaudia kl. VI e 4,91 bdb
    40. Fręch Wiktoria kl. VI b 4,91 bdb
    41. Minias Magdalena kl. VI d 4,91 wz
    42. Nowacki Mateusz kl. VI b 4,91 bdb
    43. Paradowska Zuzanna kl. VI d 4,91 wz
    44. Adamiak Szymon kl. VI d 4,82 bdb
    45. Helbik Patrycja kl. VI e 4,82 bdb
    46. Iwaszkiewicz Laura kl. VI b 4,82 bdb
    47. Kazimierczak Marietta kl. VI d 4,82 wz
    48. Kostera Jakub kl. VI e 4,82 bdb
    49. Kręc Daria kl. VI d 4,82 bdb
    50. Krysiak Marta kl. VI b 4,82 wz
    51. Michalak Adrian kl. VI e 4,82 bdb
    52. Popek Szymon kl. VI b 4,82 wz

     

     

  •  

    W ostatnim tygodniu nauki odbył się konkurs SuperTrójka, który wyłonił najlepszych uczniów w trzech poziomach klas – IV, V, i VI. Laureaci konkursu, otrzymali srebrną tarczę NAJLEPSZY UCZEŃ SP3 w każdym z poziomów.

    klasy czwarte – Olga Brykner kl. IV b

    klasy piąte – Katarzyna Gajda kl. V b

    klasy szóste – Anna Ozimek kl. VI b

    Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 z klas szóstych, którzy otrzymali najwyższą średnią z wszystkich przedmiotów i jedną z najwyższych ocen z zachowania również otrzymają srebrną tarczę, są to:

    Patryk Witasik z kl. VI b – średnia 5,64 i wzorowe zachowanie

    Julian Antczak z kl. VI d – średnia 5,55 i wzorowe zachowanie

    Adam Stępień z kl. VI d – średnia 5,55 i wzorowe zachowanie.

l2

logomisztrzowkodowania

Projekty unijne, granty

Kontakt

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

 

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

 

e-mail: sp3pabianice@op.pl

 

 

Drukuj

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania