Programowanie w SP3

programowanie

kodowanie copy

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

ETwinning

logomale

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Programowanie na matematyce

blok mat

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Świetlica szkolna

 

Wolontariat

wolontariat copy

KHDK PCK przy SP3

 

Koło Honorowych

Dawców Krwi PCK przy SP3

khdk 

E-Podręczniki

e-podręczniki dla wszystkich klas

e-book GWO /Matematyka/

e-booki Nowej Ery

Lepsza Szkoła

ls

Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzien wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Święto Komisji Edukacji Narodowej

dzień wolny od zajęć dydaktycznych
Wystawienie ocen półrocznych

:)
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Dzień wolny

Dzień wolny od zajęć dydaktycznych tzw. "dyrektorski"
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Ferie świąteczne

:)
Zebrania

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 15 - 17.11.2016 r.
Zebrania półroczne

Zebrania w klasach IV - VI. W klasach I - III - 10 – 12.01.2017 r.
Ferie zimowe

FERIE 16 - 28 stycznia
Ferie wiosenne

Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Konsultacje

godz.18.00
Zebrania

godz.18.00
Zebrania

zebrania kl. IV – VI, godz.18.00
Zakończenie roku szkolnego. Rada Plenarna cz. 2

Klasy I - VI
Wystawienie propozycji ocen końcoworocznych

:)
Ferie wiosenne

ferie wiosenne 13 - 18 kwietnia
Rada Klasyfikacyjna

II półrocze
Rada Plenarna

cz.I
Rada Klasyfikacyjna

I półrocze
Rada Plenarna

I półrocze
Wystawienie propozycji ocen za I półrocze

:)
Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie zimowe

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Ferie wiosenne

Zaloguj się

Mój smartfon, mój mały świat - klikam z głową

logo klikam z glowa

15 marca 2018 r. został przeprowadzony Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny". Konkursowi patronują: Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Polskie Towarzystwo Matematyczne.

Konkurs ma charakter jednorazowego testu. Zadania oraz termin są ustalane przez władze stowarzyszenia Kangourou Sans Frontie`res. Na rozwiązanie testu przeznaczone jest 75 minut.

Kategorie konkursowe

Żaczek klasy 2 szkół podstawowych;
Maluch klasy 3 i 4 szkół podstawowych;
Beniamin klasy 5 i 6 szkół podstawowych;
Kadet klasy 7 szkół podstawowych i II gimnazjów;
Junior klasy III gimnazjów, I liceów i techników,
I, II, III zasadniczych szkół zawodowych;
Student klasy II i III liceów i techników oraz IV techników.



Test konkursowy w kategorii "Żaczek" zawiera 21 zadań o różnym stopniu trudności (7 zadań po 3 punkty, 7 zadań po 4 punkty i 7 zadań po 5 punktów). Uczeń uczestniczący w Konkursie tej kategorii otrzymuje w chwili rozpoczęcia konkursu 21 punktów.
Test konkursowy w kategorii "Maluch" zawiera 24 zadania o różnym stopniu trudności (8 zadań po 3 punkty, 8 zadań po 4 punkty i 8 zadań po 5 punktów). Uczeń uczestniczący w Konkursie tej kategorii otrzymuje w chwili rozpoczęcia konkursu 24 punkty.
Testy konkursowe pozostałych kategorii zawierają po 30 pytań o różnym stopniu trudności (10 zadań po 3 punkty, 10 zadań po 4 punkty i 10 zadań po 5 punktów. Uczeń uczestniczący w konkursie w każdej z tych kategorii otrzymuje w chwili rozpoczęcia konkursu 30 punktów.

    Do każdego zadania dołączonych jest 5 odpowiedzi, z których dokładnie jedna jest poprawna. Za brak odpowiedzi uczestnik otrzymuje zero punktów, natomiast za odpowiedź błędną lub zaznaczenie więcej niż jednej odpowiedzi, otrzymuje punkty ujemne w liczbie 25% przewidzianych za dane zadanie.

W naszej szkole w konkursie wzięło udzial 150 uczniów z klas 2 - 7.

Oto lista uczniow, którzy otrzymali najwyższe noty:

Kategoria Żaczek

GIEDROJC AMADEUSZ 77,5 wyróżniony
WOZNIAK ANNA 77,5 wyróżniony
DZBIK WIKTOR 72,5 wyróżniony

Kategoria Maluch - kl. 3

MICHALAK SEBASTIAN 116,25 laureat
MACIEJEWSKI ANTONI 87,5 wyróżniony
GORNY BARTOSZ 85 wyróżniony
KRASZEWSKI FRANCISZEK 83,75 wyróżniony
KMIN MARTYNA 81,25 wyróżniony
SZYMANOWSKI ALEKSANDE 81,25 wyróżniony
BOZYK ZUZANNA 77,5 wyróżniony
WOSINSKI FRANCISZEK 77,5 wyróżniony

 
Kategoria Maluch - kl. 4
 
KOCISZEWSKI LEON 106 wyróżniony
 ŁYSZKOWSKI JAKUB 99,75 wyróżniony
GAJDA MAJA 91,25 wyróżniony
WITKOWSKA ALEKSANDRA 91,25 wyróżniony
 
Kategoria Beniamin - klasy 5
 
FUK OLIWIER 105 wyróżniony
GUZIKOWSKI JAKUB 101,25 wyróżniony
SALATA SONIA 98,75 wyróżniony
MICHALECKI DOMINIK 96 wyróżniony
 
Kategoria Beniamin - klasy 6
 
WOZNIAK KAROL 126,25 bardzo     dobry
NOWAKOWSKI JAKUB 118,5 wyróżniony
BRYKNER OLGA 112 wyróżniony
PODGRODZKI FILIP 111,75 wyróżniony
LYSZKOWSKI MICHAL 111 wyróżniony
ROZYCKA NATALIA 109,75 wyróżniony
TYLUS MIESZKO 106,25 wyróżniony
MAKOWSKI JAKUB 100 wyróżniony
GRODZKA MAJA 98,75 wyróżniony
 
Kategoria Kadet - klasy 7
 
SZCZEPANIK CYPRIAN                                              83,75     wyróżniony
 
 
Wszystkim serdecznie gratulujemy!
 
kangur2018
kangur2018a
Uczniowie z klas czwartych i szóstych w czasie Konkursu Kangur Matematyczny
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

l2

logomisztrzowkodowania

Projekty unijne, granty

Kontakt

Informacje dot. przetwarzania
danych osobowych  

Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mikołaja Kopernika

ul. Mokra 28/34, 95 - 200 Pabianice

 

tel. cen. (42) 215-07-25, (42) 215-09-33.

fax (0-42) 226-48-54

 

e-mail:sekretariat@sp3pabianice.pl

 

 

Drukuj

Wspierają nas

 logo firmy Jumi   logo Polskiej Akcji Humanitarnej

logo teatru secret            logo Pracownia Alternetywnego Wychowania